Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011 (56)


Recommended Posts

Delia ms mult pt sfaturi!Asa ceva facusem si noi :saci si cutii cu etichete + borderou:)) de predare-primire catre sot:))O eticheta contine : nume continut sac, cui apartine, camera in care sa fie pus si nr sac( sa nu ramana vreunul aiurea:))

Dar sa vezi ce tare e ca dupa ce fac sacii/cutiile Ioana incepe a sari pe ele... Cica trambulina:))Acum ma amuza, stai sa vezi cand le-oi deschide.

Somelac chiar debandada peste tot si aici si acolo.. Voi lasa fetele la soacra-mea de joi ca sa putem muta grosul si in we sa le luam inapoi.

Mary hai ca se apropie!!!sa ne spui si noua sa facem galerie!!!vreau si eu treaba cu motatele ca eu nu am avut parte ca nu am scris pe forum de fraiera!!!:)))

Pup!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello!

 

io sunt in pregatiri, adica liste de cumparaturi pentru ziua Catalinei [pk] [pk] [pk]

Ce fata mare am!!! Vroiam sa fac si tort in casa dar sigur nu am timp pentru toate sambata dimineata, asa ca voi cumpara. wow, iar o sa fie nebunie in casa [:)] [:)]

si iar ma cuprinde melancolia ultimelor zile cu burtica

..asa ca

[majoreta] [majoreta] [majoreta] Hai, Mary [majoreta] [majoreta] [majoreta]

 

va pup, somn usor

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, au inceput sarbatoritii..acum imi dau seama ce putini am ramas..

 

Hai Mary sa mai inmultim numarul sarbatoritilor :) [majoreta] [majoreta] [majoreta]

somleac, multumesc de detalii cu baile, esti o draguta ca de obicei..imi doresc mult sa ajung, dar mai am un hop, trebuie sa rezolv cu pasapoartele copiilor [batcap]

 

noi am inceput gradi, andrei parca i-a trecut tusea de tot..suntem binisor..lui V i-a mai picat un dinte in urma unui pumn de la sorasa aseara.. deja se vede cel nou, cam stramb iesit, dar acum daca are loc dublu speram sa se indrepte..

 

azi am inceput ziua prost, s-a stricat masina, abia am ajuns la gradi/servici, intarziati..si am aflat si o veste proasta, un cancer agresiv la sora unei prietene, e in metastaza, m-am dat peste cap sa reusesc sa strang niste formulare de 2% dar sutn cam toate date/promise..acum ma chinui prin prieteni care au firme, paote poate o iesi ceva..

 

va las, sper sa va citesc pe voi cu vesti bune [pk]

 

PS. andra mea e intr-o faza de dependenta totala de mine ca ma sufoca efetiv de 2 saptamani..nu ma pot duce nici la wc fara ea atarnand de piciorul meu, e mai rau ca un bebelus..daca V indrazneste sa ma strige, sa ma intrebe ceva..urlete cu tavaliri pe jos..se prinde de piciorul meu si tipa la el " ea a mea, nu ti-o dau"..aseara de cand am intrat pe usa i-a venit ideea ca ei ii e somn, sa mergem la nani, de ce credeti, ca sa stea doar ea cu mine [alcool] [alcool] noaptea daca ma sustrag de la ea din pat vine ca un somnambul dupa mine, cu ohii inchisi..

nu stiu ce a apucat-o, sper sa fie o faza si sa-i treaca ca nu mai pot, ma sufoca efectiv..mai ales ea care era f independenta, nici ca bebe nu era asa..i-am explicat in fel si chip, ca am si eu nevoi, ca am nevoie sa respir macar, sa beau un pahar cu apa, ca sutn si altii in casa care vor sa vorbeasca cu mine, ca ..etc..nu vrea sa priceapa si pace..

ati patit asa ceva ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!!

Miki vad ca Ioana ii calca Andrei pe urme. Nici sa manance fara mine nu mai vrea. Am lasat-o la sora-mea sambata cateva ore si la ora pranzului s-a asezat la masa si dupa prima lingura a intrebat: mami? Si apoi nu a mai vrut nimic.Tot asa ma pune sa ii tin manuta in mana mea ... Ar vrea toata noaptea dc se poate..

Revin ca mandra vrea baie:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Poftiti la cafeluta, ceai, lapte!!!! [cit]

 

Eu am avut o noapte tare naspa, in ultima saptamana adorm pe la 2 si ma trezesc cu noaptea-n cap, of am ajuns sa ma doara toate si sa imi doresc sa nasc odata, dar bebe nu vrea sa vina.

Sambata dimineata am control la spital sper ca dupa asta sa vina!

 

Miky si a mea e dependenta mai ales de cand am iesit in concediu si stau acasa, pana atunci era toata ziua dupa bunicul, acum nu mama si mama. [alcool]

E o faza de-a lor o sa treaca si asta. [pup]

 

Mada deja au trecut trei ani eu mai am pana in aprilie, eu nu stiu ce o sa pot pregati anul asta, dar sigur A imi cere tort, de fiecare data cand facem o prajitura ma intreaba daca facem tort! [:D]

Spor la pregatiri! [pup]

Crisioana mutare usoara, aveti ce cara zilele astea!

 

Va pup si va doresc o zi frumoasa!

Ma duc sa mananc ca am o foame. [yum]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...