Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011 (56)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am o perioada foarte aglomerată la lucru, sunt numai 2 ore la birou, in rest la clienti. Saptamana viitoare am si examenul final la cursul ce l tot făceam eu la Cluj. Nu mi am terminat lucrarea si nici n am citit nimic.

Scriu de pe telefon asa ca iertati greselile dar nu prea vad ca mi am uitat bicicletele acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Catalina!!!!!!  Sa ai o viatza frumoasa alturi da fratior si parintii tai.

 

Mada sa-ti traiasca printesa si sa te bucuri de ea.

 

Scuze de intarziere.

 

Cris sa stapaniti sanatosi casuta si sa aveti multe momente frumoase in ea.

 

Restul fetelor?

 

Mary cum esti? Mai poti?

 

La noi sunt 18 grade e o vreme superba, stam pe-afara si ne sucim invartim prin curte.

Alex e la Cluj, Daria la ceva proiect de engleza sunt numai cu piticii si cu fetele unei prietene care stau saptamana asta la noi.

 

Va imbratisez calduros.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimi!

hop si absenta nemotivata. cred ca o sa raman si repetenta la cate absente am [fri]

dar cand o sa vin cu biletelul de la mama o sa vedeti ca au fost intemeiate si ma iertati

 

ce sa zic..nu am citit nimic din urma...(doar pagina asta ) si mi-am dat seama ca Mary e tot 2in1.iar Cris s-a mutat insfarsit la casa

pai Mary nastere usoara !!!!

si Cris ssa aveti parte numai de fericire si liniste in noua casuta!!! (nu iti mai zic decate oai am pus mana pe telef sa te sun si m-am luat cu altceva)vroiam sa stiu ce ai facut si cu scoala>I gata merge si ea la gradi ?poate ne vedem aptamna viitoare daca esti la birou ca vin pana la policilinica

 

despre noi ce sa zic..nazdravane grupa mare....am avut vacanta prelungita ,abia de pe 10 am inceput gradi pe anul asta...am fost ok pana vineri si de vineri avem muci [batcap] .azi dimi era si cu gatul uscat spe sa nu se complice..o sa iau ceva de supt propolis sau decaris .....

despre mine nu ma laud cu nimic....sunt praf de la niste masele....de vineri stau in niste chinuri mai ceva ca in travalui....acum astept sa sun dentisul sa il rog sa ma primesca ca morrrr.....mi-a pus vineri un pansament +tratament si de atunci ma doare groaznic....m-0am chinuit eu sa-l scot dar frate parca a avut super glue ca nu am reusit...si asa presiune mi-a dat in tot maxilarul si in cap....luam antiinflamator si cand la lasa credeam ca am scapat si tot asa....de mers la alt dentins nici nu vream sa aud ca ii e frica .plus ca la radiografie daca am deschiderea mica la gura mi-a taiat aia groaznic cu filmul cand mi l-a scos si am o rana de toata frumusetea.....off imi e groaza acum...da trebuie sa merg....

 

va pup pe toate de nu va vedeti!!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...