Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (108)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cioc-cioc mai e cineva pe-aici? danelutza[pup], da sunt pasare de noapte[;)] acum sunt chiar obosita de cat am jucat...am facut 4 km de mers alert pe jos si am jucat si tenis...mergem maine sa inotam ca lesinam pe baricade[:D]...aaa..si inca ceva daca maine nu am macar cu 1/2 de kg mai putin sparg cantarul[:D] va pupacesc pe toate somn usor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirelutza[pup], la cat de ambitioasa esti tu eu sunt convinsa ca lucrurile nu or sa ramana asa...sigur o sa iasa soarele si pe "stradutza" ta...e doar o "bucata" de timp din viatza ta si ma rog la Dumnezeu sa fie una scurta, scurta de tot si sa fi iar sanatoasa monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am ratat cheful? m-am pus la televizor si am adormit. acum m-am trezit. nu mai e nimeni aici. Georgi, o intreb duminica seara ( atunci o sun ). Mmiha, ce sunete pt mess? si eu vreau Barbye, sa fii sanatoasa [pup] Monica,m-a distrat faza cu cantarul. tine-o tot asa cu sportul. dar chiar asa , noaptea?[:D] SIMOOOO, felicitari. ne spui mai tarziu daca tot fecior e [:D] [cit][cafea][pepsi] pt dimineata cand va treziti. Noapte buna MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI MATEI![pup]...sa-ti traiasca puiutul BI,sa creasca mare si santos![pup][pup][pup] DANELUTZA[pup],da nu am facut poze ca nu mi-a iesit ca lumea "dizainul"[:D]...nu am facut pana la urma cu caramel ca nu am avut frisca,ufff,ce m-am enervat....asa ca am pus o ciocolata si gata...din pacate nu a fost suficienta si a iesit cam urat,insa toata lumea mi-a laudat-o,au zis ca e super buna[:D] BARBYE[pup] si fruntea sus,sigur va fi bine pana la urma,sanatate multa iti doresc! Fetele eu maine iar merg la un party,la ziua unei fetite[cool]...Robert petrece mai mult ca noi,numai in distractii o tine[:D] No,va [pup] pe toate,va doresc o sambata minunata!...fug sa mai citesc din urma! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...