Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (108)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc de urari fetelor. eu la ora 17 va astept cu mic cu mare la cofetaria CIAO! inca nu stiu cat vor veni pt ca multi bb-ici is bolnaviori. [cafea][pepsi][cit][pahar]pt toata lumea Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Danelutza Cuscra[/blue] trezirea ca recuperezi cam mult, la capitolul somn [pup]
Ehe he...sunt treaza demult...Numa' ca am bagat ceva smotru de dimineata...ca tare se mai cunoaste cand nu faci cateva zile la rand...[xx(] Acusica tre sa ies sa cumpar un cadou,ca maine mergem la petrecere (de baietel [:p] ) si p-aia ma apuc de prajiturit! [bis] Mirela,imi pare rau ca n-am fost atunci cand ai avut nevoie de mine...Dar ma bucur ca te-ai descurcat onorabil si ca a fost buna prajitura. [pup] Barbye,te rog sa nu cazi in butoiul cu melancolie...Noi suntem aici alaturi de tine...[pup] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am terminat deja prajitura.(35 min) am facut-o direct din congelator [bang] sunt o rushine pt sexoase Bia, distractie faina Miha, colegu are liber 4 zile, asa ca baga el la shmotru. btw si-a facut o lista luuuuunga cu ce are de facut in astea 4 zile [hot]. este ca sunt o lady? [:D] MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! BIA,LA MULTI ANI PENTRU MATEI! Simo,sa-ti traiasca baietulul! mai ,daca ti-a iesit la eco ca-i baiat ,baiat este. oricum daca o sa iasa si la 3 sau 4 D ca-i baiat ,nu o sa mai fie nici urma de indoiala. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mikiriki
eu am terminat deja prajitura.(35 min) am facut-o direct din congelator [bang] sunt o rushine pt sexoase MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Miki,ne scuzi ,dar eu si Bia suntem pe primul loc la capitolul rusine. tu macar ai facut diplomat.noi......l-am cumparat.[papica] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...