Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (108)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mikiriki
Buuun. mi-a mai trecut din rushine. [:D] MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
[:-)))][:-)))] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, si noi suntem pe-aici, asteptam sa termine de papat astia mici si plecam si noi...la baie, baie...cum zice ruxi[:D] tin sa va anuntz ca saracutul cantar a scapat de aruncatura...a aratat cu 1/2 de kg mai putin asa ca azi pot sa-mi etalex cu mandrie noul costumash de baie[:D] georgi...asa pare ca-i super...dar si cu cei doi mici teroristi pe cap... no va pup pe toate si am fugit sa aveti o zi minunata monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Matei! Sa-ti bucuri parintii si sa cresti frumos si sanatos. Eu ma pregatesc sa merg la lucru [q] Nu am timp sa scriu...doar ceva super scurt pt Barbye [pup][pup] Cami sanatate puilor. Va las ca timpul mi-a expirat. Olga When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...