Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (108)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] sorry ca nu am mai scris, am terminat cu curatenia in sfarsit! si respect programul de plimbat burtica pe afar o ora pe zi. va pup pe toate de la A-Z si mai vorbim. Simona [gravi] 15+ [am] Mara/Matei [url="http://new.photos.yahoo.com/simo_al_jaafari/album/576460762356781540"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna!!!!!!!!! fetelor cititi [url="http://www.averea.ro/wiev.php?id=10596&id_sectiune="]aici[/url] si [url="http://www.7plus.ro/?arhiva=21/02/2007&id=17703"]aici[/url] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am fost in parc, ruxi s-a jucat frumos la nisip s-a dat pe tobogan...nu mai puteam sa o iau de-acolo...i-a placut si lui alex tare mult. am tras si eu o tura de 2 km de mers rapid...am incercat sa alerg dar dupa vreo 200m m-am lasat pagubasha....nu e de mine, mie-mi trebuie un sport mai 'static' daca pot sa-l numesc asa[:D]un mers pe bicicleta medicinala, un tenis, innot...astea nu ma obosesc asa de tare si rezist. miha, nu am facut inca rulada, astept sa se mai termine din tortuletz...acum am ochit o prajiturica cu prune(blat f subtire de pandispan, crema de vanilie si grish iar deasupra prune cred amestecate cu gelatina)arata super nu stiu cat este de buna...in seara asta mi-am cumparat prune vreau sa le decojesc si sa le scot samburii si sa le pun cu putin zahar...dar sa vedem cand le vine randul[:D] va pup...noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am 5 mi libere inainte de a intra la bocit [q] am culcat copii si pot sa o fac in liniste[q] ...6 dimineata:mamiiiiiii (striga in linistea dimin.Maia de la o distanta de un hol,o bucatarie si un dormitor) vomittttttt! sar ca arsa din pat,eram cu Robert in brate(asa dorm cu el de o sapt. de cand are febra mare de frica sa nu-l simt cand arde ca soba)fuga sa-mi rup gatul pe parcketul tocmai ceruit pt. vizitatori,apuc sa pun mana pe ea si [vom]direct pe mine.Asta nu a fost nimic;au inceput urletele si plansetele,febra si frisoanele,crizele si isteriile legate de situatia in sine.Spal copilul,il calmez,il asigur ca nu e nimic grav si ca nu ajungem la injectii si perfuzii(stresata rau de spital,ramasa cu sechele de asta vara din Ro)...incep sa-i dau clasicele medicamente romanesti nurofen si agocalmin in supozitoare,ii pun un film si o bag in pat sa se linisteasca. Merg la baie,intru sub dus si :mamiiiiiiiiiiii Robi plange! sar din dus jumate spalata,jumate cu sapunul pe mine,pun primul picior pe parket si buffff o fur.Imi apare pima lacrima,primul strans din dinti...ma ridic si continui cursa la copii. Ma ocup de Robert,e randul lui.termometru,febra 39 dupa o noapte de sosete cu otet,panadol si supozitoare.Zic gata!pana aici. e a 6-a zi totusi! pun mana pe tf. sun pediatrul,raspunde secretara,imi spune politicos ca e imposibil sa intru astazi la medic,sunt calma,ii explic situatia pt a 3-a oara in 2 zile,cedeaza si-mi face un loc la 10,00.Era aproape 8.Incepe cursa.Telefoane la scoala la Maia,telefoane la prieteni,tf. la colegul...nu gasesc pe nimeni.toti erau ori la munca,ori dormeau,ori imi puneau robotii sa raspunda... Incep sa-i fac instructajul Maiei:mami pleaca cu Robert la doctor ca e grav.Stii tu asa cum am fost in fiecare seara pana acum...stai cuminte,te uiti la tv,te joci pe calculator daca esti in stare,ti-am lasat o banana,iei un iaurt din frigider,nu mananci altceva sa nu te ineci sau sa vomiti sa faci altceva...uite telefonul,stai cu tati pe statie pana vine mami.Am incredere in tine,nu avem ce face,esti fetita mare,pune mama alarma,daca se declanseaza sa nu plangi ,nu intra nimeni peste tine,stai la geam si astepti politia.Inteles? inteles mami(cu lacrimi in ochi)[bang] Ies ca o nebuna pe usa cu Robert,ajungem la medic,intram imediat ii face inca un control amanuntit si surpriza...nimic!cu are nimic.A! ba da.nu misca deja.avea aproape de 40.Ma trimite la radiologie,inca o radiatie,inca o coada de 4 ore.Asteptam.Pun copilul pe piept ,ma asez pe scaun si astept...aproape 4 ore...In timpul asta Robert nu a miscat,nu a vorbit,nu a scos un gest.Ardea si dormea.Dupa radiografie ne-am intors la medis.Citeste poza,concluzia:nimic! e ok.plamanii sunt curati. Medicul: wow! ce ascunzi mai copile?[bang] Il pipaie din nou,il intoarce,il rasuceste;el oricum era o carpa si puteai face orce cu el.In final decide:spital,analize,urgent. Imi pune in mana o trimitere cu urgent pe ea si via spital.Se facuse 14,00 dupa amiaza.Maia era singura in casa de la 9,00 dimin.,nu stiam nimic de ea... Coboram de la medic direct in farmacie,iau un tylenol(gen panadol) il dau repede ,cer un tf.la farmacista,o sun pe Maia,e ok dar speriata ca nu ne intoarcem acasa,fugimla spital.La spital era fullNu loc de parcare,nu loc sa arunci un ac.Am asteptat si pe acolo o ora cu tot urgentul de pe bilet,i-au luat sange si ne-au cerut si urina.Va rog sa ma credeti ca am stat 2 ore si 20 de min dupa ceas cu Robert intr-o toaleta de spital rugandu-ma de el sa faca pipi.I-am promis ca mergem cum iesim de acolo la "disney" dar nici vorba.Nu a vrut s afaca si pace.Intr-un final am cedat nervos,le-am spus la alea ca nu face si gata,nu poate decat acasa si gata.Am plecat.Acum urmeaza ca maine dimin. sa le duc urina la prima ora.Asta implica ca iarasi vor sta singuri in casa.de data asta vor fi amandoi. Acum dorm.Robert are aceeasi febra.Cu Maia nu stiu ce se intampla...astept sa treaca noaptea asta sa vedem daca a fost doar o indigestie ceva sau imi pregateste si vreo surpriza!? Eu inca sunt ok.am slabit zilele astea 2 kg si cand stau si ma gandesc cata apa am bagat in mine sapt. trecuta...si degeaba!!!![bang] Am furat o ora de somn acum seara in timp ce copii se uitau la desene,asa ca sunt odihnita pt plantonul din noaptea asta[bang] hai ca v-am stresat destul.m-am descarcat putin... maine nu stiu ce va urma.Cu DD inainte ca eu una nu am nici cea mai mica putere... duc proba dimineata si ma lipesc de tf. pana suna pediatrul. lui Robert mi-a dat sa-i incep un antibiotic preventiv.abia maine dupa rezultate voi sti ce-i dau,cat ii dau,cum ii dau si pt ce-i dau[q][q][q] somn pufos si multumesc tuturor[pup] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! mihaaa [pup] pt cafea. a si [zz] stii tu pt ce. scirbici usor! cami, esti tare gagica! serios, esti puternica, de nota 20. imi pare tare rau pt copilasi. multa sanatate si sper sa se faca bine cit mai repede [pup] mey fetelor, ce e cu miscarea asta slaba de citeva zile? vreti sa se bucure dusmanu'? hai [pup] fug la munca... [copil][url="http://www.tickercentral.com/view/64zu/3.png"]alexa [/url]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...