Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Relatie care se va sfarsi rau


Recommended Posts

Orice cuplu am lua sa-l analizam (chiar si cel al initiatoarei postului), cu siguranta putem gasi "n" motive de divort din partea fiecaruia dintre cei doi. Motive care unora s-ar parea relevante, dar poate altora nu...

 

E de neinteles lupta apriga cu care unii incearca sa dezbine relatiile altora, pe principiul: se va sfarsi rau, nu e de viitor, el nu e baiat bun, ea e o...

 

Cata vreme i s-a adus la cunostinta surorii opinia cu privire la subiect, responsabilitatea tertilor, fie ei frati, surori, mame, tati, ia sfarsit. De acolo inainte orice insistenta este nu numai nepotrivita, ci chiar ridicola, cand vorbim de oameni majori ce au tot dreptul sa-si aleaga partenerul de viata pe criterii proprii si nu neaparat dupa compatibilitatea cu fratii sau surorile lor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu nu am ncercat sa ii despart ci doar am incercat sa ii explic ca nu e potrivit si sa se gandeasca la viitor . Voua  v-am cerut sfatul pentru a sti cum sa abordez problema , dar pana la urma las sa streaca sarbatorile , sa plece acasa la ei si sa faca ce or vrea . Eu imi vad de viata mea si gata . Cand vor fi probleme si spun cand si nu daca pentru ca deja sora mea a vrut sa se desparta de 2 ori pana acum dar nu a lasat-o el sa plece o data iar o data acum acasa la mama nu a vrut el sa plece . 

Oricum concluzia la care am ajuns este ca nu mai vreau sa stiu . Problema ei asa ca sa se descurce . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...