Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sotul ma bate si cu soacra nu ma inteleg.Ce sa fac


Recommended Posts

Alexia_07, cum poti sa stai langa un om care te loveste?imi pun o itrebare:mai poti apoi dupa un timp sa faci si dragoste cu el?esti tanara, nu asta conteaza caci indiferent de varsta ...pleaca de la el, cine a dat o data o va face mereu! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Draga Alexia , hai sa ne linistim putin si sa discutam dupa primele mesaje pe care le-am postat in conditii de nervi , exasperare , obnubilare , iritare si altele... Nu stiu de unde esti , dar inorice oras din tara exista un LSM- laborator de sanatate mintala - sau un spital municipal sau judetean in care exista un cabinet psihologic , unde tu ai dreptul sa soliciti o consultatie asigurata si acoperita de casa de asigurari de sanatate-deci nu te costa nimic!Hai sa o luam pas cu pas: du-te la medicul de familie , cere o trimitere la psiholog , fa o sedinta cu acest psiholog , indiferent cat dureaza si ce discutati , si apoi vino si ne spune ca ai fost , macar la prima intalnire, apoi mai discutam . Altminteri , nu are nici un rost sa ceri ajutor , daca TU nu ai de gand sa faci nimic! **********Ca noi , oricat de mult te-am compatimi , nu putem sa ne ducem sa anihilam problemele tale[box][bruta][mariaj][duel][zid]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum raspund si eu ca si voi toate ,probabil ca ii dau acelasi sfat "Pleaca fata in lumea mare!" dar se pare ca Alexia nu prea mai vine pe aici , pt ca stie si ea ce are de facut dar se complace in situatia in care este. "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropos Nu am vazut nici un icon cu fier de calcat de fript figura[:D] era doar o idee......... Alexia07 se pare ca nu ai primit raspunsurile pe care tu le asteptai. Sa-mi spun si eu parerea,daca inca mai stai pe ganduri si chiar il iubesti pe acest om si n poti concepe viata fara el,incearca sa mergeti amandoi la un psiholog ,poate mai este ceva de salvat,desi din ce scrii tu ....nu prea vad vreo schimbare. Asculta-ti inima ,sufletul si instinctul de femeie. Ionica Mama de Sophia 06 septembrie2006 http://groups.msn.com/LeDumontauCostaRica/pictures
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu spui nimic de parintii tai, te-ar primi o perioada pana iti poti plati o chirie?? Bineinteles ca parinti mei ma primesc inapoi.Vreau sa va mai cer un sfat:ne cautam apartament sa ne mutam sa ne indepartam de socrii si am discutat cu el si spune ca se va schimba.Oare?I-am spus ca daca se repeta faza cu batutul il parasesc.Sa astept sa vad schimbarea asta miraculoasa?Oricum copii nu am de gand sa fac acum.Nu as avea de pierdut decat timp din viata mea.Ce credeti ar merita? alexia_07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa toate bataile pe care le-ai incasat de la el tu cauti apartament sa va mutati impreuna?? Nu pot sa cred! Ce te face sa crezi ca se va schimba la 180 de grade si va deveni bun si iubitor? Asa ceva nu se vindeca cu schimbarea apartamentului. Esti tanara... ai toata viata inainte, nu face ceva ce vei regreta mai tarziu cand vei avea ghiocei in par si unul sau doi copii care sa se agatze de tine!! Cantareste foarte bine si taie o data! Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meg67 are maaaare dreptate! In tot ce a scris. Dupa atitea sfaturi tu tot crezi sau vrei sa crezi ca se va schimba?!? HA!!!! Sfaturile date aici vin din experienta celor care au scris. Directa sau indirecta. Desi nu mi s-a intimplat niciodata nimic din ce ai scris tu, tot am trecut printr-un divort, din cauza..... soacrei. Si atunci am putut vedea ca, desi el ("raposatul" pentru mine) promisese ca mutindu-ne departe de ai lui va fi "al meu", adica nu va mai pleca urechea la absolut tot ce-i spunea mama lui, tot acolo s-a ajuns. Adica la fuga direct sub fusta mamei, urmata de un divort intentat de mine. Deci se poate. Numai sa vrei. Numai bine! [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=10"] Deiu cu diploma - ma votati?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te amagesti draga. se vede ca-l iubesti mai mult decat pe tine. o sa te distruga omul asta, iar cand vei realiza acest lucru iti vei da seama ca ti-ai manacat tineretea....si pt ce????? mai bine zis pt CINE???? Macar NU FACE COPII cu el. [url="http://family.webshots.com/album/549865700quPQik"]fluturasul meu[/url]......[url="http://www.babiesonline.com/babies/a/andrada/"]Dada[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Profesorul meu , la terminarea facultatii, mi-a povestit de o studenta a lui care dupa noaptea nuntii a incasat o bataie .A venit la el sa-i ceara un sfat (avea si ea lucrarea de diploma la el).Bineinteles ca a sfatuit-o sa plece .Oamenii astia sunt bolnavi .Nu se vindeca niciodata de "reflexul"asta.Stundenta nu a divortat decat dupa 15 ani in care a luat neshpe batai .Asta e :dupa o bataie nu a inteles , dupa 100 de batai s-a lamurit . Depinde de rezistenta ta la DEGRADARE unele pleaca repede , altele mai tarziu , iar altele niciodata ! Eu cred ca deja te-ai impacat cu el[bang], decine vedem la urmatoarea bataie!! ALIA , Maya(5.05.2006), Mihnea(02.05.2000)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...