Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 4 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 338
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai ce bunatati mai faceti. Eu am frigiderul aproape gol, ar trebui sa ies la cumparaturi.

 

Noi suntem ok, E. e tot mai scump, da capsorul (fruntea) sa-l pup, apoi ma pupa el pe mine, ma strange in brate.

 

Am primit din Ro plantusin, calmotusin si imunostimulent, incep sa i-l dau pe ultimul.

 

Ioana, ce domnisorica eleganta si serioasa ai acolo. Cred ca ti-a parut rau de atata munca dar bine ca nu s-a aprins nimic. Tre sa fie puternic cuptorul de a ars mancarea cu focul stins (parca asa am inteles).

 

Rocsy, mi-ai facut pofta, nu de musafiri, ci de crema de zahar ars, fac si eu daca se indura cineva sa-mi cumpere oua si lapte. E. nu mananca insa  asa ceva.

 

Va doresc o seara frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !

 

Va las [cafea] !

 

Ha,ha,ha .... nu am fost singura ieri care si-a facut de cap cu crema de zahar ars ?  [:)] Natalia a gustat, nu s-a omorat dupa, in schimb Sofia ma intreba  azi noapte daca mai avem :-))) .

 

Si iar e luni ..............., inca 11 zile si a trecut si luna ianuarie. E asa liniste in casa, sunt doar cu Natalia, cea mare am trimis-o in sfarsit la gradi ...........liniste , parca sunt in vacanta  [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...