Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 4 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 338
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, trebuia sa intru si eu ieri sa va las o praji ca am facut 18 luni in cap :). Dar nu am avut vreme ca Ana s-a hotarat sa fie f nesuferita de ziua ei, asa ca am picat lata. Nu stiu ce sa fac si cum sa ii schimb programul ca tot la 11.30 adoarme...

Azi a fost cu logoree maxima. Si a zis si prima propozitie legata pe care am inteles-o. Mami Ana papa (adica mama mi-e foame). Si a mai zis una ... Mami Bica Top Bucu. ADICA Mama vreau sa vorbesc cu bunica si cu bunicu pe laptop.

Va pup

Nb

ps: Fleur termina cu prostiile. Noi il indragom pe Eric la fel ca pe toate piersicutwle. De-aia intram si citim sa vedem ce mai fac nazdavanii si mamicile lor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Erai pe romania tv in leg cu ev cu cainii impuscati de iovan si ziceau ceva ca l-ai blestemat, si ca l-au ajuns blestemele. Era o intreaga dezbatere, invitata cristina demetrescu. Si mai zicea ceva ca erai insarcinata si ca blestemul o sa aiba repercursiuni asupra copilului :( n-am prins de la inceput... :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Nu am mai intrat de mult, dar am reusit sa recuperez! Subiecte fff interesante!

Fleur, si mie imi place cum povestesti!

Muraturica, nu stiu ce sa zic cu papusile, dar cred ca poti sa le lasi la vedere chiar daca nh va jucati cu ele....si onuta a avut aceasta reactie faravde un plus cantator, dar cu celelalte era ok. Acum nu mai are reactie negativa la respectiva jucarie, dar nu am ascuns-o doar am ignorat-o.

Ile esti fantastca, subscriu!

Rocsy, si eu am cazut in capcana cu "flamanda".

Carmen, bravo cu slabitul si cu intretinerea!

Ali, m-am indopat si eu cu clatitele tale! De aceea mai sunt si persoane plinute.....dar totusi m-ati mobilizat si pe mine sa fac un pic de gimnastica acasa, ma acompaniaza si Onuta, cred ca isi face probleme cu greutatea!

Ada, Muraturica, si eu am fost foarte indignata de povestea accidentului aviatic!

Noi suntem bine, insa ma lupt cu ea ca de o sapt nu mai vrea fructe....

Eu cu bucatareala, curatenia si Onuta vrabiuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...