Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 4 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 338
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata. Multumim de cafeluta.

Foarte dragute pozele cu piersicute.

Eu nu am nimic nou de raportat. Ceata asta ma innebuneste, durerea de cap e mai usoara dar nu m-a lasat de tot. Azi merg la medic cu ecografia Aurorei. 

Dispozitia mea e in derapaj necontrolat....am primit vesti proaste din familie...sper ca pana la urma toate se vor aranja cumva.

Voi sunteti harnicute ca de obicei, dar eu mai mult de o curatenie sumara nu ma pot mobiliza sa fac.

Aurora mai leaga din cand in cand doua cuvinte, tot asa in genul mama hai sau mama papa. 

Sper sa aveti o zi frumoasa. Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors si de la medic. Dr. noastra (in care am incredere destul de multa) ne-a trimis la endocrinolog. O singura problema: nu avem endocrinolog pediatru in Sibiu.  [bang]  [bang]  [bang] Nici despre cei de adulti nu a avut multe cuvinte de lauda....Ne-a trimis la cea mai buna pe adulti din Sibiu, cu avertizarea ca e limitata de echipamentul vechi si daca considera necesar sa facem analize de sange....e cam nasol....Si ca sa fie dezastrul complet, tanti aia nu ne poate primi decat in 18 februarie....

Momentat chiar nu ma pot gandi cum sa procedam....sper sa mi se mai aseze gandurile in cap si sa gasesc o solutie buna.

In cu totul alta ordine de idei, voi ce pasta de dinti folositi la piersicute si cum mai exact le faceti igiena dentara. Se spala ei, ii spalati voi, ce periute aveti? Noi avem o periouta de la nuk din aia de bebe si Aurora o "foloseste" dupa fiecare masa, momentan fara pasta. Bineinteles nu se pune problema sa o foloseasca eficient si sa ajunga pe la toti dintisorii cu ea.

Multumesc in avans de raspunsuri.

Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...