Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

diferentza de varsta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu inteleg. Deci prietenele tale fac sex cu aceeasi persoana de 20 si ceva de ani? Da cine e persoana aia frate? Trebuie sa fie ditamai harmasaru.. [fal]

Nu ma mir ca ele regreta ca n-au si alte experiente, dar nu e tirziu.

 

Ce nu se intelege? Au intalnit un barbat la 20 de ani si s-au casatorit si au ramas impreuna. Acest barbat e singurul partener sexual pe care l-au avut vreodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu stric subiectul celalat, raspund aici.

am crezut ca nu este neccesar sa dau prea multe explicatii , intrebarea mea la subiect dorind sa fie la modul general.

dar vad ca se fac niste presupuneri aiurea, persoana de care vorbesc imi este ca si copilul meu, am tinut-o in brate de cand avea 3 zile  si imi este ruda f apropiata...deci e vb de cineva f apropiat de sufletul meu, nu vecina...nu colega...sau altceva.

 

sunt f. bucuroasa pt ea, sunt extrem de fericita ca e indragostita si ca a gasit pe cienva, sunt multumita ca le un tip care macar din aparente e un baiat super...

 

nu vreau sa birfesc pe la colturi si nici sa "vorbesc ,vorbe" pe aici ca  nu am ce altceva de facut. e ceva care imi sta pe inima, si nu imi pot explica de ce....si de asta am si am vrut sa aflu si alte opinii inainte de a ma exprima.

 

poate in felul asta , cu mai multe explicatii nu se mai degenereaza in alte discutii si apropouri si reprosuri...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt f. bucuroasa pt ea, sunt extrem de fericita ca e indragostita si ca a gasit pe cienva, sunt multumita ca le un tip care macar din aparente e un baiat super...

 

 

Cel mai frumos lucru care i s-a intamplat pana acum acestei fete, asta inteleg din postarile tale, foarte frumos ca si tu te bucuri pentru ea. 

Eu as discuta cu ea despre acest subiect frumos (mai ales ca este posibila si o casatorie) ,daca ei doi sunt pe aceeasi ,,unda/axa" , daca au aceleasi ganduri, dorinte,idei, limbaj etc. ce asteptari are de la el, intr-un cuvant daca sunt compatibili (o compatibilitate perfecta nici nu cred ca exista). Te poti indragosti, poti iubi profund insa uneori nu pe cel/cea cu care esti compatibil/a...in schimb nu poti trai cu cineva incompatibil. Iar intr-o casnicie , lucrurile avansand in aceeasi directie , diferentele dintre cei doi ar trebui sa fie foarte mici ca totul sa mearga bine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...