Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

diferentza de varsta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu sunt absolut convinsa ca Michelle a inteles ce-am vrut sa spun. Si chiar o rog sa ma ierte, daca i se pare c-am fost prea aspra. Dar ma gandesc si eu cum s-or simti oamenii aia despre care se tot deschid subiecte pe-aici, cu, si mai ales, fara voia lor. Dar membrii DC care nu corespund criteriilor voastre de potriveala?

Chiar n-as vrea sa sifonez pe nimeni, dar nu ma pot impiedica sa nu observ afisarea unor pareri f f personale ridicate la rang de regula universal valabila.

[flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Si pe mine ma calca pe nervi cind se deschid subiecte pe forum fara permisiunea "actorilor"

Sau poate Michelle a deschis subiectul ca au rugat-o ei, si atunci imi cer scuze.

 

Ca altfel e birfa la drumul mare .....sau hai sa mai scormonim in viata altora. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si pe mine ma calca pe nervi cind se deschid subiecte pe forum fara permisiunea "actorilor"

Sau poate Michelle a deschis subiectul ca au rugat-o ei, si atunci imi cer scuze.

 

Ca altfel e birfa la drumul mare .....sau hai sa mai scormonim in viata altora. 

 

Iar iti dai cu parerea fara sa stii...poate ca michelle a avut un mandat, poate nu...si iti ceri scuze. O fi barfa..n-o fi barfa...nu stii, dar presupui...nimic.

Ceva original ai?

Adica ceva ce provine de la tine...nu de la altii (ca sa ma intelegi).

Care e contributia ta la subiectul asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar iti dai cu parerea fara sa stii...poate ca michelle a avut un mandat, poate nu...si iti ceri scuze. O fi barfa..n-o fi barfa...nu stii, dar presupui...nimic.

Ceva original ai?

Adica ceva ce provine de la tine...nu de la altii (ca sa ma intelegi).

Care e contributia ta la subiectul asta?

 

Si  sa citez un "moderator", doar  cu o mica modificare de nume:

 

"Si oricum...las-o pe Michelle-usa sa-si exprime nemultumirile...daca exista.

Ok?" 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citeaza ce vrei.

Pentru mine, ca "moderator"  important este sa citesti regulamentul.

 

"Incercati sa combateti idei, nu persoane. In momentul in care un mesaj degaja un atac la persoana - mesajul va fi sters de catre moderatori iar, in functie de gravitatea atacului, utilizatorul va fi sanctionat. Luati in serios acest aspect si cititi paragraful despre avertismente! Va multumim pentru intelegere.

 

Trebuia s-o faci pana acum...inainte sa te bagi in discutii pe forumul asta.

Sa zicem ca e o scapare...e omeneste. Se intampla oricui.

Doar nu persista in greseala...ok?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si pe mine ma calca pe nervi cind se deschid subiecte pe forum fara permisiunea "actorilor"

Sau poate Michelle a deschis subiectul ca au rugat-o ei, si atunci imi cer scuze.

 

Ca altfel e birfa la drumul mare .....sau hai sa mai scormonim in viata altora. 

 

Mai, atata timp cat nu se dau nume si adrese, nu inteleg care-i supararea daca se discuta situatia unor persoane.

Adica, putem barfi persoane publice, stiindu-le numele, dar e bai mare daca discutam despre oameni necunoscuti.  [fum]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca cel putin primii ani de casnicie  nu are importanta diferenta de varsta , e chiar bine ca el e mai matur , asa cum s-a mai spus , s-ar putea insa ca anumite probleme suplimentare sa apara atunci cand ea va avea 40 si el sare de 50 ...

 Dar nici macar asta nu e obligatoriu si oricum nimeni nu gandeste asa departe cand exista iubire .

 

Si bunicii mei aveau diferenta mare de varsta si nu erau singurii in sat, cred ca asa era obiceiul si totusi nu pareau sa aiba probleme insa sa nu uitam ca erau alte vremuri.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...