Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (13)


Recommended Posts

Coca, geniala faza cu politicianul:)))) ge ni a laaa..si ff adevarata:))

 

Vladi e de aseara la categoria dintzos...are 3 dinti si al patrulea se vede bine de tot:)

tot sa ma rontzaie de acum:)

 

Mai, vreau sa imbunatatesc imaginea bucatariei mele:))) E ff mica, si destul de rece asa. Are tot ce ii trebuie ca dotari, dar as vrea sa fie mai "calda" 

Aveti ceva siteuri recomandabile de design? Mi-ar placea ceva clasic...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 282
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vorbiti de spatiul meu preferat din casa....bucataria. N-am reusit sa fac nici jumate din ce imi doream in bucatarie....abia acum o luna am pus si plinta de sus la mobila. Eu am plecat de la ideea de bucatarie provence si am adaptat la faptul ca eu nu suport spatii neacoperite sa mi se puna praful pe toate alea. Am in plan hota decorativa, un ceas vechi, o pictura pe peretele cu masa si langa geam 2 etajere cu ghivece cu verdeata. Dar astea sunt pe hold acum, ca pr primul plan e holul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pt copii gasesti in magazinele de bricolaj role cu personaje animate pe care poti sa le pui ca banda in toata camera la o anumita inaltime sau poti face un chenar in care sa pui apoi etajere cu diverse.

Sau pictura. Abia astept sa-mi pictez peretii. Bine, nu eu, ca sunt antitalent, cineva priceput. Sufrageria bucataria si holul sunt pe lista. Multe mai sunt pe lista aia.....

Hellie, baga niste poze poate ne dam cu parerea ce ar merge. Daca vrei, evident

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...