Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 282
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata si aici, ca parca mi-e dor.  [:)]

 

Hellie, si eu adooor stickerele. Cred ca scot din monotonie orice camera (bine, sa fie bine alese [:D]). Sa inteleg ca in bucatarie nu ai faianta? Eu am faianta cu brai pana la jumatatea peretelui si nu prea mai am mare lucru de facut. Noi ne-am renovat apartamentul cand ne-am mutat aici si nu prea aveam banuti, asa ca am facut economie. De exemplu, mie mi-ar fi placut ff mult niste placi de decor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie tableta imi face rau figuri pe dc. Tre' sa postez la un moment dat, ca nu ma mai lasa sa scriu. Dupa fiecare litera, fuge "tastatura". In fine, revenind:

 

Am vazut la prietena mea ceva f fain: erau facute niste mini-tablouri din servetele imprimate. Dar erau superbe (imi pare rau ca n-am facut poza, dar daca vrei o pot ruga pe ea sa faca sa-mi trimita). Mie mi-a placut mult, aratau intr-un mare fel... Zici ca erau tablouri. Erau lipite pe un carton, banuiesc, lacuite si agatate in perete. Nu erau servetele de zi cu zi, erau f frumoase.

 

Deny, sa ne povestesti, cand ai timp, cum a fost in romania. Felicitari pt achizitii si multa sanatate. Dintocii vin ei, nu-ti fa griji.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! 2014 sa va aduca tuturor multa sanatate, fericire si numai realizari pe toate planurile! Sper ca anul acesta sa va fiu alaturi mult mai mult. Sincer va apreciez foarte mult ca va faceti timp si pentru voi, mai ales cele care aveti mai multi copii. Eu una nu stiu cand zboara timpul. Ma ocup toata ziua de Maria, cand doarme fac de-ale casei si uite asa ma trezesc ca vine ora de culcare si ma simpt epuizata... 

V-am citit pe sarite si ma bucur enorm de progresele facute. Felicitari tuturor! [flo]  [flo]  [flo] 

Maria implineste azi 8 luni. Are 8 kg iar cm... nu stim exact ( luna trecuta avea 74). Ne laudam cu 3 dintisori si inca 2 care tocmai au spart gingia  [:)]. Este foarte vesela, rade si se duce la toata lumea, chiar daca nu cunoaste, este fascinata de shopping ( se vede pe fata ei fericitrea si canta prin magazine) si foarte vorbareata ( pe limba ei binenteles) De 3-4 zile a descoperit mersul pe jos si nu mai vrea nimic altceva decat sa o "cocoseze" pe mami sau pe oricine altcineva este disponibil.   Am sarit peste mersul de-a busilea, isi ia pozitia dar mai departe... pauza... Tot mai bine e in picioare... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deiutza, sambata ne intoarcem la cuibul din Bucuresti. Am stat fix o luna in delegatie:)))

tre sa ma apuc serios sa schimb programul..si al meu si al copilului. Pai eu ma culc pe la 1 noaptea, el la doua e la,prima trezire, eu adorm greu dupa aia..si tot asa. Acum in concediu, pe la 8:30 venea mami si il lua la ea, si eu mai dormeam pana la 10-11, dar acasa cine sa il ia?!:))))

deci am target....sa fac ordine in program:)

 

andreea, am faiantza de sus pana jos....dar e monotona asa..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...