Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

5 produse care vor disparea in urmatorii 5 ani....


marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cu astea nu am nicio o problema, n-au decat sa dispara, oricum nu folosesc nici unul dintre cele 5 produse mentionate [:)]

 

Mi-e teama sa nu se adevereasca insa stirile cu disparitia vaniliei, copacilor de cacao, bananelor sau a si mai multor specii de animale,

Cum ar fi gaina de casa? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu Letitia, atata timp cat vor vrea copiii (mari si mici, aici incluzandu-l si pe barbatu-meu [batcap] ) sa vada vreun film de enspe mii de ori, nu vor disparea DVD-urile/BluRay-urile. Cel putin pana nu se inventeaza ceva ce sa le ia locul (si prin asta nu ma refer ceva ce trebuie inchiriat la fiecare vizionare)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu cred ca vor disparea complet,insa sunt de acord ca vinzarea lor va scade considerabil!

 

Eu nu am blue ray si nici nu m-a interesat niciun moment sa cumpar,adica mai sunt si din astia ca mine care nu sunt direct interesatzi de ultimele chestii descoperite in diverse domenii.

 

Aparat compact ce inseamna?

 

Dana

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu am acum o facilitate la cablu unde download filmele pe care le cumpar si am o biblioteca personala pe care o pot viziona de cate ori vreau, fara sa mai umplu casa de DVD-uri ...e drept ca nu stiu ce se intampla daca schimb compania de cablu ...

 

Dar rezonez cu voi ...nu cred ca DVD-urile dispar. Macar pentru mersul cu masina pe distante lungi, pentru copii, sunt o minune ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...