Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

5 produse care vor disparea in urmatorii 5 ani....


marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce aveti bre' cu ele?

Nimic special, dar sunt altele mai performante (tip DSRL) si tare mi-as dori sa ajunga pe piata cat mai repede la preturi rezonabile. Momentan nu toata lumea si le permite...si vorbesc de cele de la 2000-2500 lei in sus.

 

Ca idee, pe aparatul meu compact din prezent am dat 1500 lei acu 4 ani. Dar l-as inlocui rapid cu un DSRL - fara regrete. 

Vine si vremea aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca cinematografele vor disparea cit de curind.

Nu numai ca multi au acasa TV care mai de care si tot felul de home cinema, eu cred ca si din cauza preturilor.

 

Aici la un film 3D - un adult £12.50, copil £9 ...o cutie de popcorn mediu £5.50 [fri] 

Cind am fost la Ender am fost in total 6 persoane in sala ......eu rideam ca nu mai da filmul ca ies in minus.  [:-)))]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca idee, pe aparatul meu compact din prezent am dat 1500 lei acu 4 ani. Dar l-as inlocui rapid cu un DSRL - fara regrete. 

 

adi, nu e chiar asa rau nici la DSLRuri. Eu pe body-ul de DSLR am dat acum vreo 8 ani in jur de 2500 lei iar acum il gasesti si la 300, 400 lei cu tot cu obiectiv de kit [:)]

 

Si culmea e ca nici nu il folosesc atat de des, e greoi. Prefer o "sapuniera" automata, satisfactia nu e aceeasi dar nu se compara nici 200gr cu 2kg de dus mereu dupa tine.. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...