Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Monitorizare video in scoli. DEZBATERE


Recommended Posts

  • Răspunsuri 276
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si mie mi s-a parut gresita din multe puncte de vedere. Nu balcanism, pt. ca idei din astea exista in toate culturile insa o generalizare urata da [:)]

 

ai dreptate tu cu mai multe culturi, din pacate, in momentul acela am avut asa, o diferenta izbitoare intre 2 zone geografice doar in cap.

 

fac un deserviciu balcanismului recunoscandu-l numai pe el. hm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A si mai e un aspect ... la un 'parents evening' un tatic si-a aratat interesul mai mult in mine decit in ce face odrasla lui.

 

Astea se rezolva usor, cei din management se plimba printre mese si este suficient sa le faci semn ca se si infinteaza linga masa ta si se rezolva frumos.

Mi-ar conveni sa stiu ca un astfel de 'tatic' se poate uita la mine tot timpul?  In nici un caz. 

Avem multe profesoare tinere si frumusele, oare pe citi tatici sau frati mai mari nu ii tenteaza sa le spioneze? 

 

brrrrr...mi se face pielea gainii.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi s-a parut gresita din multe puncte de vedere. Nu balcanism, pt. ca idei din astea exista in toate culturile insa o generalizare urata da [:)]

Da mey...ce sa spun....noi astia mai ...multzi, am luat-o ca pe o gluma!Pina si alinuk. [:D]

 

Dar asa e cind esti mai catolic decit papa,sau te dai mai catolic decit papa!

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...