Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

In unele situatii, banii nu cumpara iubirea


Recommended Posts

In mod normal nu. Insa,din pacate adolescentele si tinerele din ziua de azi sunt indoctrinate cu stiri si reviste de doi bani,unde sunt prezentate cazuri cu fete fericire datorita banilor obtinuti mai mult sau mai putin prin munca si cu ajutorul barbatiilor cu dare de mana. Mai cred ca tine de educatie,principii, pentru ca la un moment dat ajung sa constientizeze ca tineretea li s-a dus si ca uitandu-se retrospectiv nu au realizat nimic si regreta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Intorloace! [:-)))]  A intorloca, intorlocare! Verbul a intorloca! [:-)))]

 

Pai uite si la diva Angela Gheorghiu, ala e mai tinar ca ea cu 22 de ani! Le dau cel mult 1 an impreuna, ca ma simt generoasa azi. [soricel]

Nu vreau sa fiu nepoliticoasa,dar morcovul tanar.... Este vorba de criza femeii,asa cum apare si la barbati cand se declanseaza andropauza si au impresia ca nu mai sunt atragatori si trebuie sa faca cuceriri(prin diferite mijloace), ca sa-si demonstreze ca inca mai pot. Nu vedeti cate divorturi,dupa zeci de ani de casnicie,ca mai apoi sa se insoare/marite cu cineva mult mai tanar?!...

Mi se pare ca usor,usor devine o moda avand atat de multe exemple in jurul nostru....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai e greu sa ramai cu muratura expirata cand e suficient sa intinzi mana si sa rontai prajiturele proaspete [fal] si o viata are omul, deci trebuie sa profite la maxim :)

 

Lasand gluma la o parte sunt de admirat cei care-si pastreaza cas(z)niciile pana la final. Adevarul e ca nu-i usor sa faci compromisuri si sa rezisti tentatiilor. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu sot in tinerete (acum peste 20 de ani), fiind in vacanta in Republica Dominicana, a cunoscut-o pe fata unui om influent si cu ft multi bani. Imi povestea ca se simtea aiurea pt ca pe unde mergeau vroia sa plateasca doar ea (nu ca el nu avea bani). Si a renuntat rapid la ideea de a avea o relatie cu ea; asta pt ca nu i-ar fi placut sa fie "intretinut" de ea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...