Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fetelor [flo2]

 

delia..daca rade e de bine..si la noi cand a cazut steluta s-a speriat apoi na uitat...va fi bine, si eu m-am spetit toata ziua... [flo2]

 

legat de durerile de pasa..sunt cele din sarcina , astept sa termin cu alptatul..si sa fac o radiografie si sa pot lua ceva antiinflamator..sa fie ligamentele habar nu am

 

oana am tuns-o pe ilinca pentru ca si ea are pe capusor scoarte de lapte si vreau sa o fac cu crema sa-i treaca o data , plus ii pica deja parutul de la nastere si cresea cel nou..arata ca un catel care naparleste cu smocuri [:-)))] ..e mai bine asa sa creasca uniform

 

oana ..eu i-am dat si sfecla dar pentru tine inca e prea devreme si eu dau morcov , pastarnac , telina , ceapa ( doar de gust) , dovlecel..incearca avocado amesteca-l cu para sau banana le place..alegi un avocado bine copt si incearca..

 

monicus [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] ..multumim de aprecieri [il] ..dar ce sa zic si pititcii tai au niste ochisori...mari si frumosi..doar ca alta culoare.. [flo2] [il]

 

paula cum sunteti ?

 

G ..bafta la diversificare..si la disciplina somnicului..

 

ele cum este irinuca ?

 

pupici la fete [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele!

Sunt in zona, nu am apucat sa scriu.

Irina este bine si-a revenit dupa vaccin, mi-e groaza sa trec iarasi prin stresul asta peste 2 luni. [batcap]

G i-am scos morcovul din legume, mananca zilnic para si vad ca face kk mai bine. Nu moale dar nici cacareze, ca un piure mai gros de brocoli. [:D]

Olimp NU trebuie sa faci foamea!!!! Gaseste gustari si mancare care le poti manca . Trebuie sa fii satula.

M-as baga la recomandari dar cred ca la teorie toate ne pricepem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! vin si eu la cafea! Sunt si eu rupta de oboseala, dar obosita ma simt din sarcina asa ca probabil ca doar voi anunta cand nu ma mai simt obosita.

Ele- mai cere lp Irina noaptea? Ma gandesc sa incerc sa-I dau ceai noaptea ca sa nu-si faca program de trezire noaptea pt masa. Simt ca nu mai rezist cu atatea treziri, dar inca nu am calculate cat lp bea ziua, tot am adunat si seara cam pierd sirul...(asa sa bea macar un minim de lp)

Paula-ce faceti? Ai gasit motivul pt care Luca facea temperatura? Cum te descurci cu examenele?

G- Maria isi schimba modurile de a adormi si ma cam zapaceste cu asta. De ieri adoarme in pat langa mine. Dar nu cred ca va dura mult. C adormea cand il balansam in carucior si parca imi era mai usor.

Olimp- eu nu reusesc sa intru in albumul de poze asa ca daca doresti pune o poza si pe aici!

Delia- greu tare cu caderile astea dar am obesrvat ca aici la stelute nu au fost bb-ei care sa aiba urmari!

Cred ca miercurea viitoare plecam la ski (C imi aminteste zilnic asta). Am emotii cand ma gandesc ca M in principiu va sta cu soacra (si soacra nu a stat pana acum cu ea). Totusi sper sa inceapa soacra cu diversificarea pt ca la soacra-mea toti copiii mananca!

 

Sa avem o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...