Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

Mersi, Ele. asta cu borsul ma depaseste, dar ii pun putina lamaie si e mult mai gustoasa mancarea asa.

Paula, nu stiu ce se intampla cu copiii astia, ca vad ca cei mai multi din odisee au probleme cu somnul in perioada asta. A mea, care obisnuia sa doarma de la 10 seara la 9 dimineata fara pauza, se trezeste acum cam de trei ori pe noapte si nici ea nu stie ce vrea. O fi anxietatea aia de separare

Olimp, dulce foc gagicuta ta. zilele astea o sa mai pun si eu poze sa vedeti cum a mai crescut mandruta mea.

Mocanita, ai inceput diversificarea? cum merge?

Aveti idee cum pot scoate petele de morcov? are rost sa incerc cu vanish?

Noapte buna, cu treziri putine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Prezenta la cafea!! :)

Delia nu ai de ce sa te sperii mai, ca nu e ceva de "scuipat in san" [flo2]

Eu nu ma stresez cu petele, oricum anumite haine le port f putin . Si alea sunt sigura ca nu le dau nimanui.

Aseara i-am luat borcanele Hamanek, sa mai schimbe gusturile..imi zice mama azi daca si cum mananca. I-am luat mere cu caise si legume cu vitel.

 

Iarasi ma depasesc pb de pe FB...ma oftic...nu am timp de citit , nu stiu despre ce este vorba si ma roade curiozitatea. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Maria vin si eu la cafea! cum a dormit Victoria?

Delia- ce ai decis cu alaptatul?

Ele- nu stiu sa fac bors de casa ca si mie imi place borsul (doar m-am nascut in Bicaz)

Oana- unde locuiesti (eu credeam ca in Tulcea) dar chiar nu gasesti avocado?(nu te supara, n-am fost in zona doar ma mir ca nu poti gasi unele 'chestii')

Monicus- hai spune-mi si mie ca in curand va dormi M toata noaptea

 

Cand lucram ma stat de vorba cu o mamica intoarsa din concediu de ingrijire copil, si ea spunea ca e luata de odihnita, ca parca ai timp sa te odihnesti. Si nu stiu cum sa spun dar nu-I dadeam dreptate [batcap] [batcap] [batcap] [batcap] [batcap].

Aseara m-a vizitat nepoata (nepoata 'favorita' a mamei mele) si asa aranjeaza DD lucrurile ca nepoata e indragostita de M si M de ea!

Haideti fetelor la cafea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Si Sebi s-a apucat de vorbit noaptea, noroc ca eu am capacitati de valiza si dorm bustean. il mai auzeam cum vorbeste, dar daca a fost vesel l-am lasat, nu m-am bagat peste el. Eram prea obosita la 5 sa reactionez. Am stat cu el 20 de min cat i-am dat de mancare si am zis ca poate adoarme, dar cand am vazut ca el nu are ganduri de somn, l-am pus in patut si m-am bagat la noi in pat ca eu muream de somn [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vine mama sapt viitoare la mine, tb sa o intreb dc stie sa faca bors. Cand eram mica stiu ca la noi se facea, dar cred ca tata il facea ca el era moldovean si era cu borsurile. Asa am ajuns sa mananc doar supe si ciorbe acre, dc imi dai o ciorba de legume care nu e acrita nu pot sa o mananc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...