Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

Da Ele intr-un mare fel ai dreptate (ne-am dorit mult al doilea copil, de fapt daca aveam alta situatie as fi dorit 6 copii, desi nu cred ca mai pot duce vre-o sarcina) si mi-e dificil sa recunosc ca la birou as fi mai relaxata (mi-as lua gandul de la unele 'chestii').

Intr-o vineri am trecut pe la birou, la barbie eram roasa de M si aveam doua semne, C de invidie mi-a facut si el un semn pe obraji... chiar radea o colega ca se vede ca-mi pica bine iesirea fara copii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Elena, care e vb cu intorsul la san. Nu o stiu.

 

Azi l-am gasit pe Luca in picioare in patut. Patutul ii ajunge pe la buricut. Cred ca am ajuns exact la timp, ca daca imi cadea si din patut, muream. Azi, cand vine Cosmin ii las jos fundul patutului. Pe jos nu pot sa-l las nesupravegheat, ca merge tinta la cabluri si e cu ele in gura. Pe pat in nici un caz, ca a cazut deja de 4 ori. In leagan nu mai sta, ca si acolo se apleaca si mi-e teama, desi il leg, dar nu sunt centuri, e ca un  chilotel. Si uite asa, nu mai pot face nimic de el. Si la WC ma duc cu el in brate. Voi cum faceti cu ei?

 

Ce ati mai facut de mancare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la je.

La mine nu e prea buna ca desi Lori fu baiet de treaba toats ziua, pe la ora 1 s a pus pe marait si plans de mi s nervii carlionti. Nu vroia sa adoarma desi totul era pe fondul oboselii. Acu doarme si m am bagat langa el sa prind jumatate de ora de somn.

 

Catalina eu incerc sa l alaptez. Depinde de el acu cum trage ca sa se produca lactatia. Ca daca nu trage serios e egal cu zero.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula sunt in situstia ta. Merg cu el in brate la wc. In balansoar il tin cu masuta pusa ca chotul ala de centuri e nimic. La noi balansoarul are n pozitii si se face si scaun pt masa. Deci il blochez cu masuta lui. Dar si asa il supraveghez ca se trage peste ea.... Pe jos il las dar is cu ochii pe el....

 

Azi fac tagliatele de casa cu sos bolognese

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am văzut dorința de a se ridica, eu l- am văzut direct in picioare, clatinandu-se peste margine.  Prea repede cresc, nu știu unde se grăbesc copii asta-i așa.

si ne îndreptăm vertiginos spre doar un somn pe zi. Raul doar la 1 an, in vara aia a trecut la un somn. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...