Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Delia- trebuie sa ne intilnim la un pahar de vin, la mine, la tine sau in oras!

 

Ele- frumoase si zambarete fetele tale, se vede ca sunt fericite! Stiu ca ma intelegi cu C... asa uneori nu mai pot nici eu... si imi vine sa-I bat pe cei care-mi spun ca este o perioada care va tine 2-3 ani! Da, incerc sa-l ajut, intradevar se cere fff mult (si aici ma refer la toate materiile), cand consider ca este prea incarcat ii mai facem noi unele proiecte. Uf, imi este greu sa vorbesc (cand il pun sa repete protesteaza 'cum nu stiu?' si nu pot sa-I spun 'nu stii' ci incep sa-I explic unde a gresit, unde a mai spus cu ajutorul meu, ma rog, imi trebuie multa rabdare si atentie in exprimare sa nu se simta jicnit. Cand am fost la psiholog, mi-a explicat si psiholoaga ca ma rog el accepta mai greu ca trece in alte etape (ca nu mai este bb/copil/ si apoi adolescent). In principiu acum sunt suparata ca refuza sa invete ce-I spun eu ca trebuie si bineinteles curand ne 'lovim' de faptul ca ii trebuie si nici atunci nu ar invata singur, ci prefera ca eu sa-l intreb si apoi sa-l corectez daca greseste (ma rog, aici ma refeream la un tabel cu sin, cos, tg, ctg, nu le-au invatat la matematica, dar se cer la fizica). Aaaa si ei trebuie felicitati pt orice reusita mica... chiar daca ma rog tie ti-i se pare normal sa faca acel gen de exercitiu!

Nu stiu daca am fost coerenta ... dar in mare asta incerc sa fac, sa-l responsabilizez mai mult. In general, de mic cand il intrebam pe C ce ii place mai mult la scoala imi raspundea ca pauza, si inca nu si-a schimbat parerea.

 

In rest M are 2 dinti (caninul si inca unul), eu nu i-am luat ceva alb ca n-am stiut dar cu prima ocazie ii voi lua ciorapei albi (asa ca mi-a placut cum ne-a spus monicus ca-I obicei in Dobrogea)! Si M a spus ma-ma de muuuuult, acum parca ma striga, cum spunea Delia ca parca o cheama L! De intors nu se intoarce dar are momente cand incearca sa se intoarca si o ajuta C, incearca sa se ridice singura in fund si ma rog se deplaseaza fara sa-si dea seama (cand incearca sa se roteasca sau cand incearca sa se ridice in fund si nu care in acelasi loc).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubu, eu am fost cu geaca descheiata pentru ca am si cover de iarna. Din cauza ca am cover, el a stat lipit de mine nu i-am mai dat salopeta de fas. Sus a avut body cy maneca scurta, bluza si un hanorac de fleece. Jos i-am dat - dresuri, pantaloni raiati dublari, sosete si am niste botosei de lana meinoros de la hip-hip care sunt f cadurosi. Asa am fost si ieri si alaltaieri si i-a fost ok.

 

Eu zic ca merge si in salopeta de fas, dar cred ca e mai ok sa incerci sa ramai tu descheiata la geaca sa se incalzeasca de la tine.

Oxy, cu geaca nu ma incape! hahaha [alcool] . incerc maine asa cum ai zis tu.

 

Oare in marsupi se poate pune si cu fata spre lume?

 

 

Ctalina, [flo2]  dute si bea un pahar de vin cu Delia ca sa mai schimbi un pic atmosfera. Cred ca e greu,,,nici nu atiu cum sa te incurajez

 

Ele, ai niste fete...jos palaria, iar Denisa seamana cu tine !Irina e o dulce !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te imbratisez catalinatm.. iti doresc tarie in tot ce faci... si capul sus, trebuie sa fii optimista. Au nevoie de tine chiar daca unul din copii te solicita mai mult.

Adolescentul trebuie sa inteleaga ca sa ai un viitor mai bun trebuie sa iti dai toata silinta sa obtii ceea ce doresti.

Te imbratisez cu drag mamica dulce.

Legat de ceva nou... observ ca ti-a placut idea... sa ii poarte sanatoasa ciorapeii... o pupam dulce pe stelutza.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca mai exista iubitori de iarna, nu sunt un specimen rar. Abia astept ziua de maine sa iesim iar la plimbare. ♥♡

 

Noapte buna fetelor si copii cuminti.

 

 

si eu iubesc anotimpul iarna... urasc sa imi fie cald.. prefer anotimul racoros. ma inscriu in club si eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...