Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salut si de la mine. eu v-am citit ultima oara cand a decis olimp sa ia o pauza si mi-a parut rau tare. Azi am intrat din nou si iote-o :) Ma bucur  [pup]

La noi e haos din cauza vremii, Toma nu suporta zapada (anul asta :) asa ca mai mult prin casa... Maria in schimb, in continuare, nu doarme mai mult de 20 min in casa, asa ca a iesit in fiecare zi afara ori in manduca ori pe sanie. Am luat sania asta, e bestiala si pt bebei si pt mai mari. Sper sa mai tina zapada, sa-mi amortizez cheltuiala, dar oricum e buna si ani urmatori

 

http://www.bebejoy.ro/sanie-piccolino-cu-saculet.html

 

 

am inceput diversificarea luni, dar cred ca pana azi, daca a mancat Maria 2 lingurite :) deschide gurita dar scoate totul afara :) O luam incet.. 

Va pup, va mai citesc dar e mai greu acum cand nu  mai iesim din casa ca inainte, cu orele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, bine-ai revenit! felicitari pentru steamer...am inteles ca e super tare si in 15 min mancarica este gata. Am trimis si eu la concurs, dar nimic. Ma bucur pentru tine :)

 

Sanatate multa piticilor!

 

Mocanita, frumoasa sanie.ii pui pe amandoi in sanie?

 

eu avocado i l-am facut pana acum cu legume.azi as vrea sa-i fac dovleac placintar la cuptor si sa i-l pun in safe feeder

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mocanita , bubu [flo2] [flo2] [flo2] ..va multumesc .. [soricel] ..

 

maria sa folosesti cu placere sania si sa dormi cumintica in ea..

si sa papi draguta mica si frumoasa...pofta buna..

 

da am primit steamerul e super azi l-am folosit pentru prima data e super , nici nu mi-am putut imagina ca se poate sa fie asa de fiabil si asa de repede csa faci papica , in 6 minute eram gata ..va pun poze..

 

am pus merele ,2 bucati , in 5 minute erau gata moi si suculente , am mai pus babana si barnzica de vaca..si putin biscuite..asa textura fina , 5-10 sec la blenduit si gata..

post-102852-0-59488800-1391074595_thumb.jpg

post-102852-0-66756600-1391074603_thumb.jpg

post-102852-0-30661800-1391074620_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

initial i-am cuparat de la nestle..special pt beblusi, acum am cumpart biscuiti normali de la pettit beure...pachet mare dublu , de a medic mi-a zis sa-i dau din aia ca o ajuta la digestia ei , mai ales ca nu are nimic la gluten , ii dau cate 1 biscuite..

 

mocanita ..ma incepu si eu sa slabesc usor -usor..dupa foame vine si rasplata [:-)))] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...