Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

Super tare  [pk]

Ai tinut aia cu nemancatu' seara? Rezultate garantat 100%. Ma bucur mult, asta te ambitioneaza, daca n-aveai rezultate te pleosteai repede.

 

Si mie mi se pare steamerul inventia secolului, asta cu X in 1. Aburit, mixat, etc. Uitasem de la Toma dar acum tare ma bucur de el. E la loc de cinste pe masa :)

 

Bubu, ii pun pe rand, ca Toma nu vrea s-o tina pe Maria in brate :) Si nici n-as avea incredere...

Maria in manduca,  Toma in sanie , sau doar Maria in sanie si Toma acasa "'ca e urat iarna"' [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mor de ciuda..am scris un ditamai mesaj si l-am sters [batcap] [batcap] [batcap] [batcap] [batcap] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

 

maria nu m-am cantarit dar se vede ochiometric.. [:-)))] [:-)))] [:-)))]  la bust nu inca inca sunt tare [striptis] [striptis] [striptis]  pieptoasa..sa vedem de unde mi-i le adun dupa ce termin cu alptataul , poate le fac ca pe baigli le voi rula in sutien...am zis ca 1 feb ma cantaresc deci..mai am 2 zile sa " ingras porcul " adica sa dau jos.. [:-)))] [soricel]

 

mocanita da functioneaza ne mancatul dupa ora 16 , eu asa am facut , desi imi venea sa musc si din covor cateodata nu m-am lasat si acum se vede har domnului...e drept ca nu am renuntat la paine , dulciuri dar le consum pana la ora 13...ilinca ma suge de ma stoarce a uitat de greva..si cu enterocolita peste care am trecut cu brio..m-a mancat din calcaie.. [alap] [alap] [alap] [alap] [alap] [alap]

 

da nici nu imi puteam imagina ce buna inventie ste setam-blenderul..comod , rapid..super..

 

ai copii cpoii si haine rele..greu trebuie sa-ti fie..

 

cum stai cu tonifierea ? cum e la noua sala de " vedete ".. [soricel]

 

eu dupa ce imi pun la loc de cinste bazinul , ma voi duce din nou sa tonific si eu ce atarna.( mai puin sanii [:-)))] [batcap] )..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oxigen stiu ..stiu de aia sunt amarata.. [soricel] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [soricel] ..pai ce ma fac daca mai fac un copil...de unde ii adun...din chiloti ? [batcap]

 

 

daca nu as fi patita cu operatiile de " infumusetare " pe bune ca m-as baga la o aranjeala pe ici pe colo..dar am zis ca eu operatii de dragul de ale face nu mai fac..am destule din astea de necesitate..asa ca sotul va trebui sa ma sarute mai mult in zona buricului..toate vor fi concentrate pe acolo [:-)))] [:-)))] [batcap] [batcap] [:-)))] [batcap]

 

vai ce prostii vorbesc

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, ce vedete, nu-s io destul?  [:-)))] Nu m-am mai dus acolo ca n-aveam de ales intre ore, era 1 si buna batuta in cuie:9.30. N-aveam de unde sa stiu ca in fiecare zi la 9.30 totul e in ordine, nu urla niciun copil, ca sa pot sa plec cu sufletul impacat. Asa ca am mers la 1 de oameni normali, unde pot sa merg de la 7.30 ,9.30 sau 12. Dar a tinut doar o saptamana, ca au venit nametii peste noi, si pe jos fac mult, nu renteaza. Da' fac acasa intre timp cand doarme Toma si o trimi pe Maria afara cu bona.

Maria a dormit afara azi 1h30, incredibil !!! Si nu se trezea, s-a trezit doar cand am scos-o din sanie. cate grade or fi fost? sau n-or fi fost? :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mocanita aha..lasa ca scapati de nameti si o iei iar la tonifiere..la cluj au fost -2 grade dar ilinca nu s-a aratat deanjata de ele..a bagat nasul la somnic..noi cam asa dormim 1.30 h dar cam de 3-4 ori pe zi + toata nopatea acum fara trezire..e domnie curata., dar nu vreau sa o laud ca cine stie ce nabadai ii vin.. [:-)))] [batcap] [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...