Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

Buna dimineata!

 

Delia ce flacau ai tu acolo!!! mi se pare ca isi schimba cu totii figura...nu mai sunt bebelusi, deja arata a copii.

 

Olimp eu ma cantaresc zilnic, e manie..asta e..acum am zis ca nu ma mai pozez pana pe 1 martie. Sper sa rezist ...ca aseara ma cam apucase.

 

acum vin cu veste gen  Incredibil dar adevarat.: Irina a dormit de aseara de la 18.30 pana dimineata cu doua pauze de biberon.

O fi de la sanie?? toata noaptea am verificat-o de febra. [batcap]

 

 

Si subiectul nr 2: in we vreau sa fac prajitura Fanta, aveti ceva ponturi? ca reteta e de pe net.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ele, si eu ma cantaresc zilnic. Am suficienta maturitate astfel incat sa stiu ca fluctuatiile sunt normale. Si eu am zis ca ma mai masor/pozez pe 1 martie cand termin faza alpha de T25, incerc sa ma tin de calendar

Bravo Irinuca, sa o tii tot asa sa se odihneasca toata lumea ca dupa aia alt chef de joaca cu tine au!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxi nu e buna cantareala zilnica dar asa stiu sigur ca peste 1 sapt nu as avea 2kg in plus.

Sa vezi belea dimineata, ma duc la cantar...in pijamale...m-am enervat am dat pantalonii jos, mai putin cu 200 grame...radea sotul ca daca dau chilotii si bluza imi arata cat vreau eu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicus, frumoasa activitate ai avut cu Ana (asa o cheama, nu? Sper sa fi tinut bine minte)

 

Da, Mihaela,asa o cheama Ana. Ii place f mult sa ne rasfatam in bucatarie. Am facut cu ea torturi, prajituri, biscuit.... etc.... si ii place ca, ea bate oualele, pune faina.. si toate cele.. eu doar ii explic cum sa faca si ea face mai departe.

 

Cred ca ne ies si incisivii de sus... ca se vad bine de tot ca vor sa strapunga. Balim, muscam, mai maraim un pic si abia astept sa iasa sa nu il mai deranjeze nimic.

 

O zi mununata sa aveti dragi mamici

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...