Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

neata.. [flo2]

 

monicus si eu vreau chec si bezele... [batcap] [pofticios] [pofticios] [pofticios] [pofticios] [pofticios] [pofticios] se vede ca eu is pofta-n glanda [batcap] ...am aici langa mine niste fursecuri lasate de sot de aseara vai ce ma tenteaza dar trebuie sa rezist , ma uit la ele si le scot limba [:-)))] [batcap]

 

am fost cu ilinca la dr , spre bucuria mea nu are nimic la plamani ,ne-a dat tratment pentru tuse si secrtii..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

delia si la noi telecomanda e fff importana , face parte din ritualul de imbracare , nu sta sa o schimb daca nu i-o dau sa o tina [:-)))] si o baleste..de numai..

 

trebuie sa rezist caci inca mai am kg bune pe mine fata de cum eram inainte de a ramane gravida , vad pe haine , sa nu mai zic ca peste bust am 107 cm..am sanii beton plini de lapte..asa ca devreme nu voi intra in buluzele vechi..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Noi tot in casa cu amandoi, nici eu n-o scot nici pe L pe temperaturile astea scazute; a fost rapid de dimineata cu sotul pana la Auchan si a inghetat cat au mers prin parcare 2 minute, a zis ca-i e frig tareee.

 

La multi ani sarbatoritilor!

 

Paula e mai bine Luca de cand ii dai antibioticul asta?

 

Olimp bine ca e OK Ilincuta.

 

Azi B a ras 200 g de para coapta cu avocado, putin mar, zeama de la 1/2 mandarina si 2 lingurite de cereale Organix cu gluten. Deschidea gurita ca puii de randunica si asa a facut pana la ultima lingurita (de obicei doar la primele linguri face asa o gurita mareee).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce scump e Lorand , Delia, ce fatzuca are ! Si Maria tot cu telecomanda, e dragostea ei! Mi-aduc aminte si Toma exact la fel a fost, de fapt toti sunt asa. 

Nu mai e asa frig ca dimineata, eu am iesit acum cu ei, sunt -9.

Maria a mancat cam 100 g azi, nu mi-a venit sa cred, sunt super multumita.

 

Am luat organic coconut palm sugar, am vrut sa-i fac si eu lui Toma bezele, dar ca un facut nu mi s-au batut albusurile de data asta, au ramas apa chioara dupa 10 min de mixer, habar n-am de ce. Asta i-a fot norocul :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...