Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

yvy , mocanita....sa le fie de bine micilor papaciosi... [pk] [pk] [pk] [flo2] ..si ilinca deschide gurita ca vrabiuta...

 

vreau si eu reteta de bezele..si cu zahar e ok...nu stiu cum se fac...la ce temp sa se pun cuptorul , am electric , cat timp....bunica facea dar acum saraca daca o intreb nici nu stie ce sunt alea ? [soricel] [soricel] [soricel]

 

mi-am cumparat o pereche de sandale si una de balerini...adica facuti la comanda..caci yety doar asa se poate incalta [:-)))] [:-)))] [:-)))] din piele evident...iar vineri mai merg dupa o pereche..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Merci fetelor.

Olimp sa i porti cu placere.

Eu cu haine m am mai innoit. Luate de la SH.

 

Elena ce faina i Irina. ♥

 

Azi am avut copil capricuos, n am apycat sa gatesc sau sa mananc ceva. A venit sotul si a zis ca mi aduce zacusca. Perfect. Mi a adus o felie de paine cu zacusca....eu mananc un borcan intreg.....offfff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la pranz.

 

Ati vz ce copil mare am. Sa vedeti ce caracter are.....uh . Iar n am dormit astanoapte. Inca o noapte din multele....

 

Fetelor ce ajutor de bucatari aveti. Sper sa ma ajute si L cand va fi mare.

 

Va pup.

 

 

 

Pai.. ai un copil cu personalitate mami. Este o stelutza minunata care stie ce doreste mami.

O sa te ajute daca ii arati cand se va face mai mare cum se prepara mancarica si sigur va fi incantat. Il pupam dulce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata.. [flo2]

 

monicus si eu vreau chec si bezele... [batcap] [pofticios] [pofticios] [pofticios] [pofticios] [pofticios] [pofticios] se vede ca eu is pofta-n glanda [batcap] ...am aici langa mine niste fursecuri lasate de sot de aseara vai ce ma tenteaza dar trebuie sa rezist , ma uit la ele si le scot limba [:-)))] [batcap]

 

am fost cu ilinca la dr , spre bucuria mea nu are nimic la plamani ,ne-a dat tratment pentru tuse si secrtii..

 

 

Iti dau cu mare placer draga mamica de stelutza cu ochisori cristalini.

Zi cum ti le trimit si iti pun un "pachetel" sa plece catre tine.

Ma bucur ca stelutza nu are nimic grav si este totul ok. Acum esti mai linistita mami?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...