Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

Paula chiar nu stiu ce sa-ti mai zic sa te incurajez, sigur va trece si perioada asta urata!

Cert e ca eu nici acum n-am dus-o pe L la gradi ca n-am avut curaj si intentionez sa o tin si luna viitoare acasa (sper a ma tina balamalele si sa nu ajung pe ulei singura cu amandoi ca zilele astea a mai fost soacra disponibila si mama). Pediatra si MF ma sfatuiau s-o tin acasa pana-n martie cand trece perioada asta de viroze urate ca sa-l protejez pe B ca e micut si deja a incasat prima pneumonie si va mai lua altele de la L.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna fetelor nu ma da-ti disparuta ca sunt pe apropare si va zic CU-CU [soricel] [soricel] [soricel] [:-)))]

 

am avut parte deun we plin pe langa faptul ca am fost singura cu ilinca pe acasa deci..in concluzie nexam timp de net..

 

am tuns-o pe ilinca cu masina de tuns este asa de haioasa...e o scumpa...

 

tare jucausa este stelutza.. nu iti da timp de ragaz... bravo frumusete...

vrem poze cu gingasia cu ochisori cristalini....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi la apel:* V-am citit, dar de scris nu am avut timp.

Paula, parca la voi nu se mai termina problemele. Si  Yvi parca a trecut printr-o perioada asa, cand toate se tineau lant, dar uite ca au trecut. Vor trece si la voi, ai incredere! 

Olimp, felicitari pentru Ilincuta cea harnicuta. Parca ieri ai nascuct, si acum cand zici umbla prin toata casa, nu-mi vine sa cred. M nici in fundulet nu sta inca....

Maria, tare curajoasa esti! Sa dea Dumnezeu sa fiti sanatosi cu totii si sa vina si bebe2 asa cum iti doresti! 

Pup toate mamicile si stelutele!

Noi suntem binisor, ne chinuim sa inlocum masa de prinz. Desi avem o saptamana de cand papam legume la pranz, nu am reusit sa scot tzatzi(mi-e sa nu se faca prea gras, si asa are 10 kg [batcap] ). Azi, a mancat jumatate de bol si a inceput sa planga rau de tot cu mancarea in gura si evident ca nu se saturase, mai vroia, dar vroia si sa urle in acelasi timp. Si nu stiu de ce a inceput sa planga. Pana la urma nu i-am mai dat, l-am luat din scaun, l-am pus la san si a adormit. Si e a doua oara cand face asa... In rest ma solicita rau de tot mai fetelor. Nu stiu cum sunt ai vostri, dar asta al meu nu vrea sub nici o forma sa stea singur sau sa stea mai mult de 10 min in pat culcat. Daca sta culcat, trebuie sa te joci cu el, altfel chitaie. Apoi, dupa 10 minute nu mai vrea asa, vrea sa se ridice, sa stea in fund si evident ca singur nu poate, apoi nu mai vrea nici in fund, vrea in picioare si apoi plimbat si nu mai stiu ce sa-i mai fac. Asa ma fierbe toata ziua! Parca m-am plafonat, stau numai in casa zilnic, avand acelasi program, uneori imi vine sa-mi iau campii. Dar si cand plec de acasa pt o ora, (si asta foarte rar se intampla), mi se face dor de el si parca ceva lipseste [il]  Cine sa mai inteleaga si femeile astea [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Teo postesti si tu vaza aia de cafea? [:D]

Mony e bine, cu copii si e in mutare. A reusit sa termine apartamentul si se muta. Scapa de soacra.

 

Oana si Lori ma solicita. Am avantajul ca el iubeste sa stea pe burta si asa se joaca pt o perioada scurta si singur. Eu ies cu el, il leg in babywrap sau il pun in carucior si plecam. Ma vad cu prietenele sau nerg la cumparaturi, fac eu ceva ca sa nu inebunesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...