Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! pe la amiaza Vin si eu la cafea!

 

De vineri M este mult mai agitata, adoarme destul de greu si plange repede. Nu prea mai am timp de nimic, incerc sa o tin sa nu planga... si ma mai stresez ca in ultima perioada sotul e ocupat pana seara si eu parca nu mai fac fata. Aseara imi era ciuda ca nu am mai avut timp sa-I dau ceva exercitii lui C sa vad cat mai stie si daca a inteles lectiile. Si tot saeara imi venea sa plang de durere de umeri, n-o mai pot tine in brate pe M. Ufff sper sa-si revina M ca ea asa am observat ca are perioade mai agitate sau perioade cand este calma (si atunci este un bb model).

Am reusit sa ma tund, nu mai stiam ce sa fac cu parul care-mi pica peste tot si in general M avea pe ea si in manute fire de par.

Felicitari fetelor care s-au apucat de sport/dieta, felicitari pt kg pierdute, off vreau si eu sa ma apuc de sport/dieta sa vad cand (m-am gandit ca cel tarziu in martie sa incep).

Delia ce bine ca ti-a venit indemnizatia! Eu am depus dosarul in dec si mi-au spus ca vine in martie. In gand tot mai sper sa vina in feb. Poate ne intalnim intr-o zi, ca nu stam chiar asa departe una de alta (adica nu sta una in lipovei si una in girocului). Cred ca I-ai facut pasalort lui L, pe cati ani se face pasaportul la bb?

Maria, Mocanita cum merge cu diversificarea? Eu de emotii ca nu am timp sa-I gatesc si Mariei am facut aproviizonarea cu borcanele, cereale [batcap] [batcap] [batcap] [batcap]

Ma gandesc serios sa schimb pediatrul! uff... si uneori cad in depresie ca M nu face cine stie ce, si ma rog, sotul si cumnatul rad de mine ca spun ca parca tot timpul incerc sa-I gasesc 'probleme' Mariei!

Paula bafta si multa sanatate!

Sa avem o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina chiar stam aproape. N ai vrea sa ne vedem la zumba? La gym one vis a vis de euro. Miercuri si vineri de la 19:00

Eu mai intai am primit decizia de aprobare a indemnizatiei cu suma de... Asta a fost in dec.

Lori are pasaport si se face pe 3 ani. Merge repede si e decent. Dureaza 2 sapt in regim normal. Cand platesti taxa la CEC sa i iei certif de nastere al fetei.

 

Maria e bine cum ai inceput diversif. Sa aveti pofta si sa mearga usor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...