Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute iubite de iulie august 2013 (26)


Recommended Posts

buna seara fetelor ... [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

 

bebeii bolnaviori ..sanatate.

pofta buna la incepatori ...!!!!!

 

 

la noi acasa e ca la nebuni...teatrul e in verva...Bulandra ( adica bunica) fara scuze dar avand in vedere etatea (90 ani) apar implicit si scuzele si Puk = ilinca dar ea este o scumpa si o dulce..

 

am deja 2 saptamani de dieta..adica nu papa dupa ora 17 nimic , miscare nexam..ma doare pasa..de mor daca merg mai mult dupa cateva ore abia ma misc..trebuie sa-i dau de capat...

 

in urma dietei nu simt mare lucru..eventual ma simt mai usoara si doar foamea o simt.. [:-)))] [batcap] ..v-as manca si pe voi..

 

 

va pun niste poze pe picasa sa o vedeti pe ilinca puscariasa... [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 524
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Olimp, multa sanatate si multa rabdare [pk] . Cred ca voi aveti doi copii mici in casa, nu doar unul [soricel] .

Am vazut pozele pe picasa. Doamne, are Ilincuta niste ochi de iti vine sa o mananci pe loc. E frumoasa tare [il] . Cat despre noul look, ii vine de minune ca ii scoate ochii in evidenta [pk] . Dar de ce ai tuns-o?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi!

 

Ele, ati scapat de cacareze? iti recomand sa ii dai bucatele mici de portocala, de 2- 3 ori pe zi, putina apa, prune, pere. astea au imbunatatit lucrurile la noi, dar nu e roz situatia nici acum. am inteles ca morcovul constipa si spunea o prietena cu bebe mai mare ca poate fi inlocuit la supa cu dovleacul placintar.

 

Paula, da-ne vesti despre piticul tau. Tu cum esti?

 

Monicaa, ce fac copiii? Cum e la munca?

 

eu am inceput sa fac niste modificari privind somnul Clarei, incerc sa o invat sa adoarma in patut, nu in brate. azi a fost prima zi si ma declar multumita, nu m-a "certat" atat de rau cum ma asteptam. diversificarea merge si nu merge, sunt zile si zile. am observat ca mananca mai bine daca pun lamaie in supa- crema.

Ma duc sa vad si eu pozele puse de Olimp. Va pup, noapte buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...