Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei frumusei de septembrie-octombrie 2013 #10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 329
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La mulți ani pentru Patrick si Edward!

la multi ani pentru Emma!

sa fie voiosi si sanatosi!

 

Asa Daniela doar in vacanta ai acces  [:-)))] sa ii zici ca atunci cand va fi propritareasa de castel tu iti vei lua o vacanta continua pentru ca ea o sa fie ocupata ca orice superstar si cineva trebuie sa aiba grija de el  [clo]

 

Asa e, Alina, era studenta si nu rezidenta. Am inteles ca era chiar eminenta. Despre Iovan, macar e bine e ca a facut pana la final ceea ce-i placea... nu aveam eu o părere prea buna despre el (cred ca din cauza fostei neveste mai mult), dar tot respectul pentru ce a facut.  [flo2]

 

Sa iti zic ca avem si noi sarafanul roșu?!  [biz]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fete frumoase avem pe aici!!!!!! La multi ani Emma!

La multi ani Patrick si Edward.!!!!!!!!!!! [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Eu sunt foarte ocupata cu botezul, de abia reusesc sa intru.

Ma duc sa termin marturiile sa le pun fundite (cartilcele cu povesti :))

Gasit de imbracat - taior gri, fusta neagra si o bluzica roz pal sa vedem cu se accesorizez sa nu fie chiar business. Rochie in care sa alaptez nu am gasit. Asta e :)

 

Ca haios e Mister :)  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lăsa, Arnnia, daca nu gasesc nici eu nimic, sa vezi cum imi pun si eu un pantalon si o camasa :)). Important e sa fim comod imbracate! imi pun tocuri inalte, asta-i clar, desi nu am mai purtat de mult... Bine ca are cea mica una rochie cu care o duc eu la biserica si doua luate de nana - una pentru biserica cu un fel de trena si alta pentru petrecere! 

 

Anul trecut la ora asta ma întorceam in tara, de fapt, ne întorceam... Pentru ca pe la pranz o luasem cu mine pe albinuta mea, care era la stadiul de opt celule. Acum doarme cracanata in patutul ei! Incredibil cum e viata asta! Totalmente miraculos cum începem sa existam de la o celula si ajungem aceasta minune, care bucura viata celor din jur! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Emma!!

La multi ani Patrick si Edward!!

 

   Noi suntem ff norocosi nu avem deocamdata nevoie de pantofi,cizmulite...in timpul zilei il scot afara cu piciorusele goale iar seara ii pun ciorapei.

 

   Si eu am inceput cura de slabire.Am inceput pe 07 ianuarie si deja am dat jos 4 kg.

Daniela mi-ai dat o idee buna,o sa icerc si eu sa vad daca rezist la cura ta de slabire.

Eu deocamdata am eliminat painea,dulciurile si zaharul din cafea,in rest mananc orice.Am de dat jos 20 de kg,15 acumulate in timpul sarcini si 5 in timpul inseminarilor:(((((

Am programat botezul pe 8 martie si pana atunci vreau sa arat cat de cat bine,nu ma simt deloc bine asa.

 

Si la noi au inceput pregatirile pt botez,am rezervat restaurantul,nasa i-a comandat din tara cruciulite de argint cu o pietricica albastra,in loc de marturii.

Am comandat invitatiile,tati si-a cumparat costum.Problema mea este ca nu gasesc pe toata insula asta un costumas de botez care sa ne placa...sunt toate de prost gust sau cu foarte multa dantela.Cred ca o sa comand ot din tara.

Si mai avem o problema,domnul preot nu vrea sa faca slujba sambata cica el lucreaza si nu isi poate lua liber:))))

Dar azi m-am intalnit cu o tanti care este in consiliul bisericii care foarte scurt si concis mi-a spus sa ii impingem vreo 50-100 de euro intr-un plic si asa o sa vrea sa vina sambata.Ce om ,ce mizerie imi vine sa nu mai fac botezul la biserica ortodoxa.Dar nu am scapare sotul fiind ortodox nu vrea sa auda de alta religie desi eu sunt catolica.

  O sa imi calc pe inima pana la urma avand in vedere ca e singura biserica romaneasca de pe insula.

 

  De Ella nu mai stiti nimic???este mai bine??

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...