Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Rog pareri - gradinita P&C Academy


Recommended Posts

Buna ziua,

 

Doresc sa aflu pareri despre gradinita P&C Academy, zona Vatra Luminoasa. Acum am aflat ca exista aceasta gradinita si desi am copilul la alta, daca gasesc ceva mai bun il pot muta pentru anul viitor.

Ma intereseaza in primul rand partea medicala. Pe site-ul lor scria ca au medic. Copiii bolnavi chiar nu sunt primiti, pentru ca am mai auzit astfel de chestii si in final ii primesc pe toti, chiar daca par contagiosi, chiar cu antitermice dupa ei, etc. Daca tot au medic nu poate elibera el acea adeverinta de revenire in colectivitate si sa ne scuteasca de un drum tot la doctor? La cate zile lipsite trebuie adusa adeverinta si se ia in considerare si weekend-ul?

Cum este mancarea (bucatarie proprie sau caterig), curatenia, la ce ora vin copiii, ce atitudine au daca intarzii, ce atitudine au fata de parinti, au timp sa discute cu acestia, incearca sa rezolve eventualele solicitari etc.

 

Orice alta informatie, mai ales probleme intampinate, mi-ar fi de folos. Probabil ca o voi vizita daca se merita.

Este cumva mai noua, ca nu am auzit de ea pana acum, desi de doi ani caut gradinite in zona si am mai vizitat cateva pe acolo.

 

Multumiri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...