Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pofte


Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

P.S. fetelor , maine vine furtuna cea mare , cu ploaie multa si vant puternic. Eu m-am cam saturat , nu trece un cod rosu si vine altul. Be safe!

Si pe mine a inceput sa ma dispere vintul,din ajunul craciunului si pina azi,a batut cred incontinuu,cind mai tare ,cind mai incet,am avut vreo doua urgane de mi-au spart masa de vara de pe terasa [alcool] [alcool] ,nu stiu daca pus cap la cap ,am avut o saptamina fara vint!

 

Si pentru weekend iar se anuntza urgan!!!!! [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Reteta asta o folosesc (imi ies mereu foarte buni)

http://www.pokhas.com/retete-culinare/retete-patiserie/266

fac mai mult aluat si il pun in punga inghisa bine, in frigider si 3 zile numa' langosi mancam  [batcap] .

- pun cascaval razuit , smantana si sos de usturoi(adik zdrobesc usturoiul si-l frec cu putina sare si 2 linguri de apa)

- gem 

- zahar si scortisoara

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, voi va jucati cu focul!!!  [nervo]  cum adica langosi, papanasi... placinte??!  cine mai tine dieta aici si cine are nevoie de colanti ?!! [nebu] [:-)))] [:-)))]  

 

ab, tu esti vinovata principala, ca tu ai inceput cu poftele  [:p] , am fost si am dat iama in magazinul romanesc, si l-am rugat pe nenea frumos, ca ma stie, "clenta fidela" , data viitoate cand merge la depozit sa vada daca nu au si lapte praf Raraul!  [}:)]

 

ma duc sa fac coltunasi cu branza si pe maine am luat branza de burduf, carnati si faina de mamaliga sa fac pofta de la subiectul cu mamaliguta  [hot]

 

[barfa]  colantii imi mai lipsesc [:-)))] [:-)))]

 

...si domle`, vantu` asta avea sa ma zboare cu tot cu carut si piscoata , e un uragan... am venit toata uda de la playgroup, Sophia snug as a bug in footmuff si copertina de ploaie, ce ii pasa ei!! ..si ploua si nu se mai opreste...si huruie vantul pe hornul semineului ca in filmele de groaza!! umbrela nici o sansa, ieri mi-a facut-o evantai, bine ca nu mi-a trecut-o si strada ca mai acum vreo cateva sapt in urma  [soc]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...