Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei scumpi de noiembrie-decembrie 2013 (1)


Recommended Posts

Felicitari Denysa!Sa creasca mare si sanatos! Chiar e mare voinicul tau dar s-a si nascut maricel.

Miracol da .te inteleg perfect...e timpul destul de limitat dar nu-i asa ca e minunat?! Eu am incercat si cu ceai de musetel dar nu merge si din cate am mai citit nici nu prea e recomandat musetelul la bebelusi decat in cant f mici.Asteptam diversificarea pe care o vom incepe luna viit si sper sa se regleze din supici.sucuri etc.Si eu am fix cu botezul si de abia il astept.mai avem 2 zile !!!

Simona se pare ca de la urechi era.s-a calmat din a2a xi de trat.De baieti ce sa zic..gangurec si tad intr-una.Va pup ca i-a luat foamea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da Anaraluca tot pe 8!Am niste emotii cat casa...sper sa fie cald si sa iasa totul frumos.De abia azi mi-am luat si eu rochie si pantofi.A fost prima parasire de domiciliu dupa nastere si am lasat baietii cu sora mea.am avut niste emotii!Mi-era asa dor de ei .i-am pupacit cand m-am intors de i-am albit...dar e bine sa mai evadezi chiar si asa in graba.

Distractie placuta sambata si multi pupici!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor!!!

 

va invit la o [cafea], dak mai doreste cineva!!

 

denysa felicitari pt bebe grasunel!!!

 

noi de cateva zile suntem f vorbareatza, stam f mult treaza ziua iar noaptea dormim de la 23.30(inaintea de aceasta ora avem una de palns si mofturi fara sfarsit) pana pe la 5 dimineatza!!!

 

ma bucur k s-a mai incalzit si afara k sa iesim si noi la lumina soarelui!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragelor!

Am intrat sa va salut

Marie, Ana va dorim distractie placuta la botez si sa iasa totul bine!

 

Marie cum stai cu dosarul de indemnizatie?am auzit ,nu stiu daca e adevarat,ca daca optezi pt 2 ani,dupa primul copil primesti 85%din netul ultimelor 12 luni si dupa al doilea doar 600?...netul meu mediu e undeva 1320...si 85%ar fi 1100...eu stiam ca se primeste la fel pt amandoi...nu mai inteleg nimic,...tu ce stii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...