Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei scumpi de noiembrie-decembrie 2013 (1)


Recommended Posts

buna fetelor!!!

am lipsit motivat de la apel zilele astea, de duminica  juniorul meu e cu rosu in gat, acompaniat clar de febra fff mare, mofturi....si tot tacamul!!!

imi place la maxim knd una plange in brate si celalt plange atarnat de picioare!! [alcool]  [alcool]  [alcool]  [alcool]  [alcool]

 

 

felicitari fetelor pt micutii crestini si spor la treaba celor care urmeaza!!!3

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor si aici.

Ma bucur sa vad ca desi cu racealea ..toti o ducem bine. Si noi am avut rosu in gat.. dar ne-a trecut asa usurel. Mergem inainte ..ne facem bine. Va uram si voua insanatosire grabnica!

Cu aspiratorul vad ca nu are nici o treaba , cu feonul nu am incercat :( , nu prea imi usuc parul cu feonul dar o sa fac un experiment si eu.

Sa va traiasca crestini fetelor.Uite asa avem brumarei mari . Cresc pe zi ce trece.

La programul de somn... se pare ca am revenit  si e foarte ok. In sfarsit ma simt si eu mai odihnita.

Va pupam cu drag

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela si eu am inceput sa beau de vreo sapt cate o cafea cu mult lapte dimineata...si mie imi era dor de momentul ala de liniste...ce e drept o beau rapid intre doua somnuri ale micutilor:))

Nu cred ca ii afecteaza...nu am vazut nici o reactie din partea lor...lapticul meu se apropie de sfarsit...sanii nu se mai umple peste noapte ca si pana acum si sunt moi...asta e...cat mai am le dau ca si "medicament"...la noi laptele praf e la putere...maine avem 2 luni si la mesele cand nu papam san,bagam 120ml de praf:))

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela si eu am inceput sa beau de vreo sapt cate o cafea cu mult lapte dimineata...si mie imi era dor de momentul ala de liniste...ce e drept o beau rapid intre doua somnuri ale micutilor:))

Nu cred ca ii afecteaza...nu am vazut nici o reactie din partea lor...lapticul meu se apropie de sfarsit...sanii nu se mai umple peste noapte ca si pana acum si sunt moi...asta e...cat mai am le dau ca si "medicament"...la noi laptele praf e la putere...maine avem 2 luni si la mesele cand nu papam san,bagam 120ml de praf:))

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marie, sa-ti traiasca si tie crestinii. Imi pare rau ca au racit. Si la noi botezul a fost reusit, frumos, lume draga, distractie maxima la petrecere. Am pus poze pe fb. Iancu a fost cuinte, n-a zis nimic toata ceremonia. Apoi la restaurant am avut o camera si bebe a stat acolo, nu l-am dus jos fiindca a dormit. A fost mai agitat ca de obicei, insa am trecut si peste asta. Ieri am facut vaccinul de 2 luni cu intarziere. A plans micutul, l-a durut piciorul. Cand am vazut ditamai acul intrun pic de piciorus .. off .

 

Kmy, sanatate Mirunei!

 

Va pup gagici, noapte buna!

 

Ps: poate totusi reusim sa scriem si aici ca merge tare greu umplutul paginilor .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ufffffffffff, grele zile, parca nu se mai termina!!!

cu o zi inainte de a merge la control cu uniorul s avedem cum stam cu rosu in gat a facut febra mare din nou!!!verdict dr: otita la ambele urechi!!! [smulgpar]  [smulgpar]  [smulgpar]  [smulgpar]

am trecut pe antibiotic!!!!

in acelasi timp si Miruna a avut program de pans fara oprire in fiecare seara de la ora 20 pana la 23.30, mom in care refuza si san si ceai si suzeta!!!

 

hranitul la san a devenit o lupta deoarece refuza sanul cu desavarsire, a si slabit mult de bine ce luni treb samergem la cantar! [smulgpar]  [smulgpar]  [smulgpar] !!am trecut si la mese de lp dar si cu alea de luptam destul de rau, m-am si stors sa-i dau de la mine( doar odat pe zi reusesc sa scot din ambii sani cate 120ml, in rest intre 30-60ml, ceea ce ma face sa cred ca poate s-a saturat sa traga de tzatza sa pape si sa nu aiba ce si din acest motiv sa refuze sa mai suga)!!!

 

imi vine sa-mi smulg parul din cap, simt k nu-mi indeplinesc atributiile unei mame, am lasat stresul, certurile cu sotul si multe altele sa-mi afecteze capacitatile de a-mi da seama k imi scade laptele si k fata mea a rabdat de foame poate, k nu am fost mai atenta cu tratamentul Juniorului si din acest motiv am ajuns la antibiotice si analize(i-au luat 4 fiole de sange si l-a auzit un cartier intreg cum urla la recolatre [smulgpar]  [smulgpar]  [smulgpar] )!!

 

m-am "confersat" putin k simt k explodez, nu ca ar mai fi ceva activitate aici, dar macar asha am si eu cu cine "vorbi"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...