Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei scumpi de noiembrie-decembrie 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

woaw ce de activitate pe aici! ma bucur ca scrieti si aici.Kmy multumim fac bine. .raceala a trecut dar acum ne luptam cu un ochisor curgator de cateva zile bune...o sa mergem la dr.

Flower ma speriasem cand ai zis ca are 6.5 kg la nici 4 luni si ca nu esti foarte multumita.Ai mei au acum la 4 luni jum 6.5 si 7 kg si 67cm. Ma gandeam ca ai mei chiar par dolofani si sunt mai lungi ca bebita ta .

Flacaii mei dorm de 2 sapt in patuturile lor si adorm singuri.Mai au episoade de plans seara dar tin destul de putin si nu mai sunt asa de violente.Somnul de seara dureaza de la ora 24 pana la 7 dim cand mananca si apoi mai dorm pana la 11.Mai au si ziua un somn de vreo 2-3 ore legate in rest dorm cate jum de ora intre mese.

Luna viitoare vom incepe diversificarea si tare mi-e urat dar ii dam noi de capat.Mamici cu experienta luminati-ma si pe mine cu diversificarea asta...cu ce incepem?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marie, despre diversificare am inceput si eu sa citesc, desi a mea abia  face 3 luni pe 17, da sa fiu informata domne! 

Din ce am vazut eu, se recomanda sa incepem cu legume, suc de morcovi in principiu, ca fructele sunt mai dulci si refuza por'ma legumele! Dar or sa vina fetele cu experienta sa ne spuna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moamaaa, ce de lume aici! :)

 

Valentina, parca am vazut cererea ta acum cateva zile dar cand am intrat sa te adaug nu mai era nicio notificare, am banuit ca te a adaugat altcineva. Da din nou add si te adaug.

 

Kmy, asa patim si noi, plange seara inainte de culcare, nici la san nu se linisteste, nu vrea nimic! Reusesc sa il calmez cu foehnul sau o aplicatie pe tel care reda sunetul de foehn.

 

La diversificare sunt praf, din ce citesc mai mult din aia sunt mai bulversata ca sunt 1000 de tabele si de scheme... Cel mai ok mi s a parut tabelul si schema de pe diversificare.ro, e si f simplu de retinut si de aplicat, dar nu m am hotarat daca o voi adopta pe aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, am dat din nou!

Ma duc sa ma uit si eu pe diversificare.ro, p'asta nu l-am citit!

Fie-mea mi-a facut show din nou aseara, nici macar in brate nu s-a potolit, trebuia sa ne plimbam, mai tipa, iarasi tacea,pfff... Nu stiu cat de real este, dar mie mi se pare ca este o mica manipulatoare, care vrea numai in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...