Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei scumpi de noiembrie-decembrie 2013 (1)


Recommended Posts

Neata!

bafta la vaccin drianny sa va intoarce fara nici un fel de efecte adverse.

Marie, poti incerca sa le dai o lingurita de zeama de portocala la cateva zile si asta regleaza tranzitul. Al meu desi e alaptat ii dau la recomandarea pediatrului pt ca nici eu nu stau bine cu tranzitul si nici el.Am vazut ceva imbunatatiri.

L-am cantarit are 6,400 kg. Destul de ok desi ma speriasem crezand ca a pierdut din greutate.

Azi vreau sa ii completez albumul lui de amintiri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bravo, Miha, stati bine! La mai mare! :)

 

Marie, si nepotica mea avea probleme cu constipatia si tot asa i a zis sa ii dea o lingurita de suc de portocale. Nu stiu cat rau poate sa faca, si care e mai rau, termometrul sau sucul.... Oare daca le dai niste apa fiarta si racita, sau apa plata de bebei, o fi mai bine? Ma gandesc numai ca sucul ala de portocale e acid si stomacelele lor nu stiu cum o sa suporte....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[dan]  [dan]  [dan]  [dan]  [dan]  [dan]

 

am dat cu aspiratorul prin casa si Miruna a dormit de numa-numa [pk]  [pk]  [pk]  [pk]

 

ma gandeam k o sa se sperie dar m-a privit cat m-a privit si apoi a tras pe dreapta!!! [nani]  [nani]  [nani]  [nani]  [nani]  [nani]

 

 

drianny , felicitari pt bebe grasunel!!!avem aceeasi lungime dar ne bateti categoric la kg [soricel]  [soricel]  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...