Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei scumpi de noiembrie-decembrie 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anaraluca cred ca fiecarw copil creste in ritmul lui si daca e sanatos si vesel inseamna ca creste bine...noi vrem ca parinti sa creasca ca fat frumos dar ei cresc asa cum trebuie

Uite ai mei.nascuti in acelasi timp.hraniti la fel si tot unu din ei e mai micut.nu pot sa-l oblig sa manance la fel de mult ca fratele lui

Cresc ei mari!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, de ce sa bagi completare? Lapte ai, el papa bine, doarme, umple pampersi,.inseamna ca e fericit si creste, dar in ritmul lui, asa cum zice Marie. In plus, el poate a luat mult in inaltime in ultimele sapt, o sa ia si in greutate. Nu iti face griji ca eu nu cred ca e cazul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele cu bebici alimentati cu formula aveti probleme cu constipatia? noi ne chinuim de cand nu mai am alaptat si baietii fac doar cu termometrul...

Pediatrul ne-a spus sa introducem sucul de portocale dar mi se pare cam devreme?!insa m-am saturat sa-i chinui cu termometrul si mi-e teama sa nu devina dependenti si apoi sa nu mai faca singurei

minunicile voastre au inceput sa gangureasca?Theo e foarte vorbaret si zambaret iar Vladi gangureste mai putin dar ne trage cate un zambet de ne lesina

Si Alex are probleme cu constipatia...ne salveaza ceaiul de musetel...si noua ni s-a recomandat introducerea sucurilor de la 3 luni si o voi face....aceeasi schema am urmarit-o si la fetita si astazi la 14 ani este perfect sanatoasa...

Vom incepe intai cu suc de mere...apoi de morcov de 3/saptamana si abia apoi portocala si grefa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...