Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei bombonei de septembrie-octombrie 2013 #11


Recommended Posts

Ela, multumesc frumos, sigur e tummy bug. Acum e mai bine juniorul, doarme oleaca, o sa incercam sa pape toast un pic mai incolo. Da, Lynn e foarte de treaba, o cunoastem de atata timp si "ii asiguram obiectul muncii" pe termen lung [:)] (Missy va incepe scoala in 4 ani si jumatate) asa ca clar ca vrea sa avem relatii bune [:)] Noi am fost mereu foarte multumiti cu ea.

Conteaza foarte mult sa iti sti copilul in siguranta, iar faptul ca Mister se duce la ea de placere iti da linistea de care ai nevoie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 418
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

O, Ela, din pacate, nu imi mai aduc aminte. Se intampla acum 7-8 ani... Ce imi aduc aminte e ca era undeva pe centura... Sau înspre Pipera? Nu mai stiu.  [batcap]

 

Andra, pai courgette nu-i dovlecel? Cel putin in franceza mea e... Stiu ca nu conteaza ca noi sa fim pregătite. Important e ca ei sunt... Si totusi eram asa intr-o constientizare a "fugit irreparabile tempus" ;)  [batcap]

 

Flavia, si eu inclin tot spre steamer, pentru ca e mai multifunctional. Robotelul e doar pentru bebe, dar are singurul avantaj ca e mai comod.

 

Alina, ati sărit peste morcov si ati ajuns la porcusor? :))

 

Mina, sorry nu mai zic Nirvana! Ups!  [soricel]

 

Pisellino, scrie cum iti vine tie mai usor. ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...