Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei bombonei de septembrie-octombrie 2013 #11


Recommended Posts

  • Răspunsuri 418
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu vrea Mina sub nici o forma, nu mai vrea nici biberon,acum doarme.. La noapte voi încerca din nou când este adormit. Voi dormi cu el si cum iei baga degetelul o sa încerc sa ii dau Titi. Laptele muls la păpat si m-am bucurat....

 

multumesc fetelor de gândurile bune. Când o sa am timp o sa va povestesc prin ce am trecut, a fost un cosmar....

va citesc zilnic...orice sugestie cu revenirea la alăptat e bine venita

 

ai avut dreptate Andra, el este in greva suptului cu ceea ce face la biberon si ca urmare si la sân. Mi-a zis situl ca plângea ca si mine (inainte sa ma internez ii dadeam lp cu bibe ca luaam medicamente) când trebuia sa ii dea sa mănânce...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi greva suptului a durat 2 saptamani. A fost groaznic dar am trecut peste si acum este iar indragostita de tzitzi. Sa va spun ce a mers la noi: nu am mai obligat-o sa manance, la un moment dat prinsese aversiune fata de san. Cum il vedea incepea sa urle. Am lasat-o in face. Daca il vroia bine, daca nu asta era, incercam mai tarziu fara sa mai insist. Am dezbracat-o inclusiv de body si eu tot la bustul gol. Sa simta contactul piele pe piele. Cel mai bone manca daca era adormita. Si ziua, intai o adormeam in brate, ii dadeam sa suga si apoi iar o adormeam. Ca sa nu pierd lactatia ma mulgeam din 3 in 3 ore sau dupa ce sugea ea. Am incercat alte pozitii de alaptat. Pe noi ne avantajeaza pozitia mingii de fotbal. Dupa greva suptului numai asa vrea sa manance. Am incercat si la orizontala, si in timp ce ma plimbam cu ea prin casa. Pana la urma si-a revenit. Nu i-am dat lp, nu i-am dat biberon. Daca credeam ca nu a mancat suficient ii dadeam lapte muls cu lingurita sau seringa. A luat extrem de putin in greutate atunci. 20 gr .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...