Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cat dureaza, de fapt, o partida de sex?


marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 78
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ti-am spus eu ... totul e Ok pana nu se apuca colegii astia de birou sa iasa la o bere impreuna  [:)] Daca se mai potriveste si sotul din dotare sa fie cu ei.... auci....

Mai tu esti diabolic....ai editat mesaju` fara sa se vada?

No,nici asa n-am nici o problema,ce-a fost a fost...insa imi vine sa rad de fiecare data cand imi aduc aminte...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit si recitit aceste explicatii si iluminari cu sufletul la gura, am scos, am adaugat minute si numere.

 

Din ceea ce au spus preacinstitii psihologi lipseste numarul 7. Sexul de rutina.

Chiar daca partenerii sunt muti, incruntati sau cu ochii in tavan sexul de rutina antreneaza endorfinele, sustine functia organului si intareste muschii.

 

Am schitat la repezeala un plan de actiune valabil pentru 24 h.

 

Dimineata numarul 7. Te trezesti cu inviorarea gata facuta, nu mai trebuie decat sa fugi la serviciu si sa-ti pui o ceasca de cafea.

 

Candva pe parcursul zilei numarul 2 - locul ales nu conteaza.

 

Seara,  numarul 1 supranumit si 106 minute. Numarul unu se poate imbina cand cu 4, cand cu 5, cand cu 6.

 

 

In felul asta poti folosi pe parcursul unei zile toate tipurile de sex. Astfel ca la sfarsitul unei saptamani sa poti raspunde in cunostiinta de cauza oricarui sondaj.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit si recitit aceste explicatii si iluminari cu sufletul la gura, am scos, am adaugat minute si numere.

 

Din ceea ce au spus preacinstitii psihologi lipseste numarul 7. Sexul de rutina.

Chiar daca partenerii sunt muti, incruntati sau cu ochii in tavan sexul de rutina antreneaza endorfinele, sustine functia organului si intareste muschii.

 

Am schitat la repezeala un plan de actiune valabil pentru 24 h.

 

Dimineata numarul 7. Te trezesti cu inviorarea gata facuta, nu mai trebuie decat sa fugi la serviciu si sa-ti pui o ceasca de cafea.

 

Candva pe parcursul zilei numarul 2 - locul ales nu conteaza.

 

Seara,  numarul 1 supranumit si 106 minute. Numarul unu se poate imbina cand cu 4, cand cu 5, cand cu 6.

 

 

In felul asta poti folosi pe parcursul unei zile toate tipurile de sex. Astfel ca la sfarsitul unei saptamani sa poti raspunde in cunostiinta de cauza oricarui sondaj.

La care o sa adaugi ..... numarul 8! 

 

 

Apoi peste 2 saptamani....numarul 9!

 

.....

 

 

Apoi peste 1 an.....adaugi o carte scrisa de tine...

 

.....

 

si asa mai departe  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...