Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ele ce bine ca vestile sunt mai bune si imbucuratoare , sa dd sa fie mai bine  , macar sa se sutina singura, e mult si asta.pupici..

 

lidia nu ne-am dat seama de dintisor pana nu a muscat din ceva si a sunat , e adevarat ca rodea si freca gingiuta , dar asta o face de pe la 5 luni asa ca nu am bagat de seama , febra , nu , diaree nu ..deci..mai usor ca alti copii..nici balute multe nu ..

 

catalina ..trebuie sa o duci pa M mai des la soacra ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Ele- este extraordinar ca soacra poate merge sunt sigura ca isi va reveni aproape de cum a fost (eu ma gandeam si la bunica mea care in urma atacului cerebral a ramas la pat, nu stiu ce os si-a rupt dar la varsta ei nu mai putea fi operata)

Oxi- ar fi frumos sa-l aduci pe Sebi la soacra-mea, cred ca ai fi surprinsa de comportamentul lui.

 

 

cand Mocanita a cerut o parere despre bone, eu la soacra mea m-am gandit, deoarece ea face foarte multe pe foarte putini bani (ea crede ca tot ce face este usor)

 

Da, a venit M acasa si nu bea lapte bine (nu mai bea nici 100 ml), de maine ii fac pireu de legume sa vad ce 'succes' are.

monicaa- sper sa gasesti medicul care sa te ajute

monicus-da, alta viata dupa o excursie in natura. In general imi place sa ies afara din casa, in natura ma 'relaxez psihic' cel mai bine! De fapt cred ca toti oamenii au nevoie de iesiri din astea.

Delia ai reusit sa citesti (cred ca de pe mobil mai greu), spuneam de Arena si Beauty Center (situat pe o straduta perpendiculara pe Cetatii)

 

hai sa avem o seara placuta si relaxanta si pt cei mici si mari!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICUS cred ca nu e de la morcov. Probabil ceva din crema Petrini nu i-a priit.

 

Ai vazut mamica.. ca ceva deosebit tot ai facut?.. Nu avea cum sa fie de la morcov, nu am auzit nicaieri ca ar da reactii adverse.

 

Ma bucur tare pt tine ca ai descoperit unde era problema. Va pupam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.

Catalina nerci ca ai rescris. De pe tel n am putuy citi nimic

Monica ce fata baietoada si hotarata ai. Bravo ei. Felicitari. Ul pup pe Sami, asa sa doarma. Asta somn. Mj ai facut pofta de reamenajat. Spor la treaba.

Bubuljna imi pare rau de tocaiala, stiu cum e si nu o doream nimanui. Lidia vsf ca si tu ai fost ticaita :(

Elena ce vesti bunr ai adus. Doambe ajuta. Cum sunt fetele?

Olimp va pup.

Paula cum sunteti?

Teo ce faci, tot prin bucatarie?

Maria numai dr dimi ai intrat.

Va pup si noapte buna.

 

Catalina hai sa ne vedem intr o zi. Da mi nr de tel pe fb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...