Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

Neata si de la noi. Doar ce am venit de la vaccin, acum papa si sper sa adoarma sa fac si eu ceva de mancare. Are 9850kg si 72 cm. A plans putin cand l-a intepat si apoi gata. E barbat, ce mai [il] .  Oricum, ma bucur ca pana la un an am scapat, ca tare nu-mi place sa-l vad cum plange la intepat. Aseara, a dormit 5 ore legate. A adormit pe la 22:30 si s-a trezit la 3:30. M-am trezit din instinct pe la 1 si nu imi venea sa cred ca nu se trezise pana atunci. Si cand am vazut ca s-a trezit la 3 jumate, imi venra sa sar in sus de bucurie, eram chiar odihnita. E prima data de cand l-am nascut cand doarme atat. Sper din suflet sa se mai repete.

Delia, sa treceti vaccinul cu bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lidia, ca intrebai, eu ii dau cerale de la Milupa. II plac mult. Pana acum i le-am dat cu fructe, dar se pot face si cu apa sau lapte. De fapt, bebe asta al meu, nu prea e mofturos la mancare din cate am vazut pana acum. Mananca bine tot ce ii dau. La pranz ii fac supa de legume in care pun morcov, cartof, ceapa, dovlecel telina. Si ii pasez telina cu un pic de cartof, morcov si dovlecel. Ieri i-am dat si dovleac coplt. A mancat tot. Si dupa masa, ii fac piure de fructe, din mar si/sau para si zeama de mandarina, cu cereale. Rade bolul imediat. Si cam atat pana acum. Dr mi-a zis ca pot sa-i dau si piept de pui in legume de acum. O sa incep de sapamana viitoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaita, baiat mare ce esti tu! Sa mai tot aveti nopti cu somn lung!

Multmim Oxi. Eu cand citeam aici ca unele stelute dorm nopti intregi, ma intristam ca al meu mai mult de 2 ore legate nu doarme si asta noaptea. Ziua nu mai zic ca doarme cate 15 minute [batcap] . Si uite ca se vede o luminita si pe strada noastra:d. Speram sa vina si la voi luminita aia, sa nu te mai tina S treaza noaptea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana- felicitari, ai un barbatel! Eu nu stiu cat are M, o sa o cantaresc peste vre-o 2 saptamani!

Maria-felicitari, nici nu m-am gandit ca introduc azi masa de fructe cu cereale!

Delia bafta la vaccin, Oana sa treaca cu bine si la voi

Fetelor, ati savat careva link-ul dat de Oxana cu borcanele  mai ieftine? Daca da, va rog sa-l mai puneti odata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...