Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

neata mamici

 

Teo ce dragutz! Si joaca fata in echipa mixta sau e numai de fete?

Eu sunt tare curioasa ce va zice Clara. Aseara negocia cu mine calea cea mai simpla: ca e sta in poarta ca sa nu alerge atat. Cand i-am spus ca la antrenamente trebuie sa alerge oricum si ea s-a razgandit. [:-)))] Acum sa vedem daca face maine ca e sala ocupata si fac afara. Se anunta 12 grade si furtuna.

 

Oana felicitari ptr baiat mare. Pupa mama ea pe el de curajos. E bine nu, sa dormi cateva ore legat? La cat mai multe. Si noi tot cu Milupa si tot cam asa, tot ce nimereste in lingurita papa Sami.

 

Delia tinem pumnii la vaccin.

 

Oxi spor la diversificare, o sa fie din ce in ce mai bine, ai sa vezi.

 

trebuie musai sa fac si sa va pun cateba poze. mi-au iesit ghioceii si brandusele in curte. anul trecut abia prin aprilie a iesit ceva, la cata zapada si frig am avut. si acum e deja primavara.

 

Sami are conjunctivita. Nu stiu daca e de la innot sau de la Clara, am inceput sa ii pun picaturi ieri si azi dimineata era mai bine. Probabil ca duminica trebuie sa sarim ora, vedem ce va fi.

Eu am dormit tare prost, sunt obosita si am ceva de munca care ma calca pe nervi. Urasc sa invart hartii dar cateodata e nevoie si de asa ceva.

 

va pup, sa aveti o zi frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maria mersi.

 

Lidia chestia cu dormitul vine pe nepregatite. In prima noapte vei trage o sperietura grozava gen ce are copilul, mai respira etc iar urmatoarele nopti el va dormi si tu te vei trezi ca ceasul dupa programul de dinainte. [:)]

La noi fructe cu cereale a fost dupa ce am inlocuit masa de pranz cu legume carne. Si ii dau dupa-amiaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...