Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

Catalina felicitari pt dintoc.

 

Eu nu i dau mancare de la borcane dar azi merg sa iau de la hipp ca plecam de acasa si sa am pt masa de la ora 4. La ora 11 o sa i dau fructe ca acasa. Asta o sa pot cara dupa mine. Razatoarea si fructele si biscuitii. Catalina eu iau borcanele din Galeria ca s din Germania. Ce e la noi in magazine sunt pt europa de est, adicalea rebuturi. Stiu sigur.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Delia multumesc, de acolo, din galerie I-am luat cereale tot de la hipp. C are tureu de vineri pana duminica la Lugoj. Si daca as merge sambata mi-ar trebui 2 tipuri de borcanele unul de fructe (mai am) si unul de legume. Nasa Mariei tocmai a venit din Germania, Mi-e ciuda ca nu I-am spus sa caute borcanele, dar totusi cred ca noi aici cunoastem mai multe persoane care merg destul de des in Germania.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oxi [:-)))]

 

catalina felicitari ptr dintzoc [flo2]

 

Teo [:-)))] culmea e ca a mea matza nu e tipic baietoasa. adora caii, lila si roz, are papusi si se joaca cu ele, e o sensibila in sensul ca da apa la soricei extrem de usor si cu multa pasiune. Dar se simte influenta prietenilor care sunt in 80% baieti. Asa ca pe langa papusi avem o colectie impresionanta de masini (f bine ptr Sami), e mare fan Star Wars (si eu!!!), colectioneaza carticele cu fotbalisti si si-a dorit de Craciun printre altele un tren de mare viteza. Si acum vrea fotbal. Sa vedem ce o sa iasa [soricel]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lidia da, pana la pranz numai laptic. Momentan sunt 2 mese: undeva intre 4 si 6:30 si inca 1 data pana spre 9:30. Mai stau un pic si o sa ii dau la 09:30 fructe in loc de lapte.

Aici nu se da pana spre 10luni - 1an branza sau iaurt, nici Clarei nu i-am dat. De pe la 10 luni cand o sa invete sa mestece o sa-i dau dimineata soldatei de paine cu branza, pate, sunca slaba , ou cu painica etc.

Sa stii ca si Sami a avut pulseu puternic pana in 6 luni. Ajunsese sa se trezeaca iar de 2-3 ori pe noapte el care dormea pana atunci pana dimineata la 6. Trece, o sa vezi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit de la pediatra. L are 71 cm si 7640 g. Vaccinul l am lasat pe marti ca plecam la munte si nu vreau sa risc cu vreo febra.

 

Lidia nu te plange dd treziri la 2 ore ca ti o plateste soarta cu treziri mai dese de o sa le duci dorul astora. Eu luni de zile m am trezit pana acu 3 nopti la 15-20-30 min. Si nu cred ca s a terminat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...