Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara, dragelor!

Mie nu-mi mai ajunge timpul de nimic.

Pana la 5 sunt doar eu cu ei acasa, ma innebunesc de cap amandoi... [alcool] si apoi vine Cosmin, dar tot nu am timp nici sa suflu. Ce bine ca nu fumez, ca as fi frustrata ca nu am timp de o tigara [:-)))] .

Pai Luca e pe antibiotic, dar cred ca v-am zis. Pare bine acum, sa vedem cum se prezinta cand il oprim.

Si merge in 4 labe peste tot...a depasit demult granitele camerei. Efectiv vine dupa mine ca un catelus. Mi-e drag de mor, cum paseste el. Doar ca accum aspir de 2 ori in toata casa.

 

Mi-a venit blender/steamer de la Avent. Mi-e atat de ciuda ca nu l-am avut si la Raul de nu va pot spune...ii fac mancarea in 20 minute maxim si murdaresc doar un vas. La Raul am avut steamer, de la Philips din ala cu 3 nivele...mi-era groaza sa-l folosesc la cat spalam la el. Chiar ca asta de la Avent isi face toti banii. Eu il ochisem pe Amazon...

Conopida le-ati dat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICAA FETITA MEA FACE IN APRILIE 4 ANI E LA GRADINITA IN GRUPA MICA ,AM ZIS CA AM SI EU O FOTBALISTA FIINDCA NU SE JOACA CU PAPUSI II PLACE SA JOACE FOTBAL CU BAIETII SI E STINGACE. [:-)))]  [:-)))]

 

 

Multi ani frumosi fetitei tale.... esti o mamica puternica cu minuni scumpe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! haideti la cafea!

De cand a venit acasa M pange in somn! Plange si dupa vre-o 30 sec adoarme si dupa 5-10 min iar plange! Iar incep sa-mi apara negrituri sub ochi caci in ritmul asta nu ma odihnesc. Nici nu stiu ce sa banuiesc,o fi puseu, readaptare acasa, dinti sau alceva sau toate astea cumulate!

C a plecat aseara la soacra-mea si la 9 va pleca la Lugoj!

Delia-distractie placuta la munte, ce frumos ca mergeti! felicitari pt L, un model, lung si cu kg super!

Paula- ma duc sa citesc la subiect, poate ai pus un link

 

Multumim de felicitari pt dintoc, eu speram sa termine cu agitatia, dar se pare ca nu vrea!

Haideti fetele mai spuneti ceva! Sa avem o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 neata fetelor [flo2]

 

salut dintisorii noi iesiti ai stelutelor !

 

oana..ce voinicel ai acolo !

 

delia ..interesant din tricou , sincer eu greu o mai duc pe ilinca asa atarnata de mine , acum si cu hainele de iarna..e tare grea..prefer caruciorul.. [soricel]

 

ieri am avut zi plina , nu ca a paulei..dar plina..asa ca nu am apucat sa ma apropii de laptop..

 

paula ..si ilica e ca un catel , toata casa o cotrobaie , si de 2 zile se ridica pe langa canapea si tace ture dintr-o pare in alta a canapelei , sprijinita cu ambele manute deja umbla ..nu imi vine sa cred..a trebuit sa ridic deja obiectele de la nivelul capului ei ca tot trage dupa ea...

 

leagt de avent..e asa de usor de gatit cu el..la ilinca nu i-am dat inca conopida ..dar mi-am facut mie conopida [:-)))] cu morcovel..asa pentru dieta [:-)))] ..vreau sa-i dau brocoli..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...