Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lidia, ii dau Milupa cu 7 cereale, se fac cu apa, contin si lapte. Si am mai luat o cutie, cereale cu fructe de padure, tot Milupa, se fac cu lapte, dar din alea inca nu i-am dat. Am vazut acasa ca astea cu fructe contin si zahar si nu stiu daca o sa i le mai dau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup mamici, sper ca ati avut un week-end fain

la noi a fost asa si asa ca puiul mic a facut otita. ne-a urlat vineri ca niciodata, ieri la 4 avea 38.5. l-am luat de o aripa, am fost la spital si mi-au confirmat banuiala (Clara urla asa rau numai cand avea dureri de urechi). asa ca de aseara e pe antibiotic. febra nu a mai facut si azi e iar bine dispus.

noi montam voiosi restul camerelor, mai avem doar camera lui Sami si gata. saptamana viitoare vine mobila lui (i-am luat tot de la Ikea ca e camera micuta si se preteaza la fix la module)

seara faina [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ah..nu v-am spus de Clara. vineri a fost frig, vant si ploaie asa ca ne-am dus la fotbal in ideea ca dam buna ziua si venim acasa. n-a vrut matza, a vrut sa intre si ea pe teren. si asa a absolvit fii-mea primul ei antrenament in ploaie. dupa 1 ora avem o foame de lup si era super bine dispusa. a alergat, a facut ce i s-a spus, a fost ajutata si a dat si ea un gol. baietii ai primit-o f frumos, o invatau ce sa faca si cum sa faca. in concluzie vrea si mai merge. acum sa vedem cum se dezvolta toata treaba. prima impresie a fost insa f pozitiva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...