Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara!

Am avut si eu un week-end plin.

Jur ca nu se mai termina. Vineri m-am trezit ca am de lucru la 4 proiecte pt birou. De facut pana luni. Am facut ca trenul in gara, dar le-am facut, ca nu am avut de ales. Si uite asa s-a dus si week-endul meu linistit.

Am terminat si sesiunea . Prost. Am o restanta. De maine ma apuc de invatat pt ea. [batcap]

Monicaa, ce bine ca nu-l mai doare urechea . Se tragea de urechi? Bravo Clarei! O sa aiba Sami partener de fotbal.

 

Teo, cum rezisti cu gasca? Cum a fost adaptarea la Ro?

 

Elena, cum sunteti?

 

Olimp?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

CAFEA CINE VREA???????????????????????

DA LIDIA AM STAT 10 ANI IN UK ,E PREA MULT STRES ACOLO ,M-AM SATURAT DE CLIMA AIA UMEDA  ,DE SCOLILE ALE PLINE DE TOATE NATIILE [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap] SUNT FERICITA ACASA SI LINISTITA [aerob]  [aerob]  [aerob]  [aerob]  [aerob] MAI MERGE SOTU DIN CIND IN CIND.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Teo- multumim de cafea! Vezi Teo... in capul meu ar trebui sa-ti fie grea readaptarea in ro! Ma bucur ca de fapt voi va simtiti bine aici!

Ele- cum este cresa??? Ai atins un punct sensibil... caci in principiu si eu doresc sa o inscriu pe M la cresa, chiar daca soacra inca spune ca va sta cu ea! pur si simplu ma simt mai in siguranta sa aiba si un loc la cresa! C de dimineata mi-a spus ca-I pare rau ca in curand nu voi mai fi acasa... Faptul ca am stat acasa si am avut grija si de el a fost o bucurie pt el, chiar daca 's-a chinuit' sa nu-mi spuna asta!

Monicus- multumim muuuult! de la farmacie ai luat nanodent, nu?

Monicaa- la TCM aveau costume cu care copiii se antrenau la fotbal pe ploaie

 

Si noi am avut un weekend plin, deja ma obisnuiesc sa-mi fie weekend-urile pline. Sambata am fost la Lugoj la meciurile lui C... cam greu cu M dupa noi dar ne-am descurcat.

Am ajuns in Jumbo si am vazut jucarii pt copii mai ieftine (monicus stiu ca tu doreai sa-I cumperi lui S, vezi daca nu sunt mai mici preturile la Jumbo)!

In rest... haideti la cafea, sa avem o saptamana linistita!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

haideti ca m-ati facut curioasa, Irina se trage de urechi de scoate si cerceii... [batcap]

Inseamna ca o dor urechile? nu plange, nu are febra.. face asa cand papa biberonul sau o ia cu somn.

 

Catalina azi la 11 ma duc sa vad cresa.

Paula suntem ok, dar inca sub tensiune...astept sa se aseze toate.

Lidia esti din BV?? Cand ai zis ca ai nascut? :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...