Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute stralucitoare de iulie august 2013 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 496
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cred ca eu ca parinte o sa sufar mai mult decat irina. [batcap]

de asta sa fi sigura, eu garantez ca asa e, cel putin la mine asa  a fost.

sa stii ca si bubu mea cea mare era sa nu o lase sa planga, sa nu sufere. deci ce spui tu suna bine. daca isi iau timp si reactioneaza ptr fiecare copil individual e perfect. Clara cand a inceput nu putea sa adoarma: mediu nou, pat nou. A stat o educatoare cu ea peste 2 sapt si a mangaiat-o pe spate ca sa adoarma. Apoi s-a obisnuit si adormea ca acasa singurica.

 

olimp va pup, bravo Ilincutza! sincer eu ma bucur ca bubu mic inca e mobil cu raza de actiune redusa. stiu cum a fost la Clara cand a luat viteza, trebuia sa fiu f atenta ca baga nasul peste tot, si desi facusem apartamentul child safe tot mai gasea ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele mai dau un sfat (necerut asa ca poti sa-l ignori [flo2] ): incearca sa aranjezi ceva extra pentru prima perioda de cresa in cazul in care se obisnuieste greu Irina sau e bolnava. Clara a inceput la 10 luni si eu lucru la 12 luni. S-a acomodat f repede dar in primele 2 luni  mi-a stat acasa aproape 3 saptamani ca a fost bolnava. show-ul a continuat si dupa 12 luni, a luat tot ce s-a putut, multe raceli, virusi, bacterii. Eu am avut o intelegere cu angajatorul ca ajutor nu aveam de la cine pe vremea aia si cand era bolnava lucram de acasa si la ore mai neortodoxe. Tin pumnii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...